Zübeyde Ana Çocuk Akademisi'nde eğitim başladı

Okunma: 104
İLÇELER 3 Ocak 2022 14:11
Videoyu Aç Zübeyde Ana Çocuk Akademisi'nde eğitim başladı
A
a

Mudanya Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak için hayata geçirdiği Zübeyde Ana Çocuk Akademisi’nde eğitim başladı. Mudanya BelediyeBaşkanı Hayri Türkyılmaz, ilk günlerinde minik öğrencileri yalnız bırakmadı.

Okul öncesi eğitimin büyük önem kazandığı günümüzde Mudanya Belediyesi tarafından eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak üzere hayata geçirilen Zübeyde Ana Çocuk Akademisi’nde eğitim başladı. Zübeyde Ana Çocuk Akademisi; 9 derslik, konferans salonu, spor salonu, yüzme havuzu, drama atölyesi, akıl ve zeka oyunları atölyesi, yabancı dil atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi imkanlarıyla kapılarını açtı. 

Çocuklar, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla tanışırken, Mudanya BelediyeBaşkanı Hayri Türkyılmaz, ilk günlerinde minik öğrencileri yalnız bırakmadı. 

Söz verdiği bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadığını kaydeden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanya’da güzel şeyler olacak, Mudanya ile herkes gurur duyacak dedik. Mustafa Kemal Atatürk’ü ulusumuza armağan eden Zübeyde Anamız ve eli öpülesi analarımıza vefa, saygı ve minnetimizin ifadesi kreşimizde çocuklarımız çağdaş eğitimle buluştu. Laik, çağdaş temeller üzerine kurulu eğitimi köklendirmek adına hayata geçirdiğimiz çocuk akademimiz Mudanyamıza ve Bursamıza hayırlı olsun. Okulumuzda çocuklarımız modern ve kaliteli eğitim alacak. Geleceğin umut tohumları Mudanyamızda yetişecek” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat