Vali Canbolat'tan Bayram mesajı

Okunma: 84
Bursa 21 Nisan 2023 14:04
Videoyu Aç Vali Canbolat'tan Bayram mesajı
A
a
Aziz Bursalı Hemşehrilerim;

Bolluk ve bereketin, huzur ve güvenin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirveye ulaştığı, Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, kardeşlik ve dostluğumuzu paylaşma, toplum olarak kaynaşma ve dayanışma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşamaktayız.

Hiç şüphesiz bayramların sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak düşüncesi ve hedefi olmalıdır.

Bayramları gerçek anlamıyla bayram yapan, bu günlerde yaşadığımız manevi duygulardır. Bayramlar, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve adalet duygularımızın harekete geçmesi için en güzel vesilelerdir. Bu özel günler, dargınlıkların bitmesi için en güzel fırsatları sunar. Yine bu vesile ile asrın felaketinin yaşandığı illerimizde devletimizin verdiği umutla yaşama tutunan vatandaşlarımız başta olmak üzere, ilimizde misafir ettiğimiz depremzede kardeşlerimizle bayramın sevincini yaşamak hepimize en çok yakışan bir davranış olacaktır.  

Bu duygularla, Ramazan Bayramı’nın ilimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat