Özhan Gönüllüleri sokak hayvanlarını unutmadı

Okunma: 76
Bursa 11 Şubat 2021 15:59
Videoyu Aç Özhan Gönüllüleri sokak hayvanlarını unutmadı
A
a

Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, sokak hayvanları için oluşturduğu sosyal sorumluluk projesiyle bir kez daha takdir topladı.

Sokak hayvanları için verdikleri destekleri sürdüren gönüllüler topluluğu bu yılı da es geçmedi. Topluluk üyeleri sokak hayvanlarının bakım ve tedavisinin yürütüldüğü Pati Sev Bakım Merkezi’ne yaptıkları ziyarette hayvanlarla yakından ilgilendi. Merkezle ilgili yetkililerden bilgi alan gönüllüler, ziyaretin ardından yanlarında getirdikleri kuru ve yaş mamaları görevlilere teslim etti.

Gönüllüler Topluluğu Başkanı Yener Kaptan; ‘Bu soğuk kış günlerinde can dostlarımız için başlattığımız kampanyaya tüm kalbiyle destek olan, katkı sağlayan, canlarımıza can olan değerli müşterilerimize ve kıymetli çalışanlarımıza verdikleri destekler için teşekkür ederim. Barınaklardaki tüm canların en kısa zamanda çok sevilecekleri yuvalarına kavuşmasını canı gönülden dilerim. dedi.
     
Mağazaların Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da sokak hayvanları için üzerimize düşeni yaptık. Hayvan sever müşterilerimizle mağazalarımızda bir kampanya yürüttük. Bu kampanyadan toplanan mamalarla, firmamız tarafından bağışlanan mamaları birleştirip buradaki hayvanlar için değerlendirdik. Projemize her yıl destek veren değerli müşterilerimize ve ekip arkadaşlarıma duyarlılıkları için çok teşekkür ederim." şeklinde konuştu.  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat