Özhan'dan yeni bir mağaza daha

Okunma: 56
Güncel 27 Aralık 2022 15:40
Videoyu Aç Özhan'dan yeni bir mağaza daha
A
a

Bursa'nın birçok noktasında yer alan Özhan Marketler Zinciri, Nilüfer İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’ne yeni bir mağaza açarak nokta sayısını 51’e çıkardı. Yeni mağazasıyla, açılışa özel indirimlerle bölge halkının ilgisini çekiyor. 

Özhan’ın Cumhuriyet Mahallesi’ndeki mağazası 27 Aralık’ta kapılarını açtı. Her yeni açılan mağazada Özhan dostlarının yaşam kalitesini arttıracak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunduklarını belirten Mağazalar Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Mağaza sayımız arttıkça dostlarımızın sayısı da artıyor. Bizi tercih eden Bursa halkından aldığımız güçle Cumhuriyet mahallesindeki mağazamızı açmanın heyecanını yaşıyoruz. Kalitemize ihtiyaç duyulan ve müşterilerimizin talep ettiği her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. Cumhuriyet mağazamızda da güler yüzlü hizmetimizi sunarak yeni dostlar edineceğiz.” Dedi.

Mağazalar zinciri, vazgeçilmez unsurları olan kalite ve güveni esas alıp, dostlarının taleplerini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetiyle; büyümeye, gelişmeye ve fark yaratacak projeler sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu diğer her şeyin üzerinde tutan Özhan, yeni mağazasında da mutlu müşteriler hedefliyor. 

Özhan online alışveriş kanalını da çok iyi yönetiyor. www.ozhan.com.tr adresindeki Online mağaza, trendyol hızlı market ve getir uygulamalarında bulunan Özhan online mağazalarında özel kampanyalarla kesintisiz Özhan alışveriş deneyimi sunuluyor. 


Birçok ürün grubunda açılışa özel süper indirimler

Oluşturduğu kampanyalarla, her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen mağazalar zinciri, açılışa özel birçok üründe uyguladığı özel fiyatlar, promosyonlar, hediyeler ile müşterilerini memnun ediyor. Gıdadan temizlik malzemelerine kadar bir çok farklı kategoride indirim sunuluyor. Ayrıca Özhan Kartıyla yapılan alışverişlerde kişiye özel bir çok avantaj yıl boyunca sürüyor. 

Cumhuriyet mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, Meze çeşitleri, meşrubat,deterjan, gıda reyonları ve fast food ürünleriyle ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan Market yıl boyunca düzenlediği özel kampanyalarla dostlarının yüzlerini güldürüyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
BURSA
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat