Olgun gençlerin el emeği eserleri sergilendi

Okunma: 53
NİLÜFER 7 Haziran 2022 16:52
Videoyu Aç Olgun gençlerin el emeği eserleri sergilendi
A
a

Nilüfer Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi üyeleri, katıldıkları kurslarda yaptıkları çalışmaları düzenlenen sergide izlenime sundu.  

Nilüfer Belediyesi’nin 55 yaş ve üstü vatandaşların sosyalleşmesi amacıyla hizmete sunduğu Altınşehir ve Beşevler Olgun Gençlik Merkezleri’nde düzenlenen kurslar büyük  katılımla gerçekleşiyor. İki merkezde  düzenlenen, sosyal ve kültürel etkinliklere ve çeşitli eğitimlere katılan kursiyerler, hem kendilerini geliştiriyor hem de keyifli anları birlikte yaşıyor.
 
Nilüfer Belediyesi  Altınşehir Olgun Gençlik Merkezi katılımcıları da 2021-2022  döneminde katıldıkları kurslarda  yaptıkları el emeği çalışmaları düzenlenen sergide paylaştı. 

Altınşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu sergisinde amigurimi, resim, çini, ahşap boyama atölyelerinde yapılan çalışmalar izlenime sunuldu.  Çok sayıda kursiyerin el emeği eserleri büyük beğeni topladı.  Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer de  sergiyi gezerek eserleri yakından inceledi.  Kursiyerleri tek tek kutlayan Özer, eğitmenlere de teşekkür belgesi verdi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat