Mudanya Üniversitesinde ilk kayıt heyecanı yaşandı

Okunma: 76
İLÇELER 23 Ağustos 2022 21:22
Videoyu Aç Mudanya Üniversitesinde ilk kayıt heyecanı yaşandı
A
a

Üniversitelerde kayıt işlemleri başlarken, Türkiye’nin en genç üniversitesi olarak bu yıl kapılarını açacak Mudanya Üniversitesinde de ilk öğrenci kaydını yaptırdı.

Uzun bir maratonun ardından üniversiteyi kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri başladı. Bursa’nın tek vakıf üniversitesi Mudanya Üniversitesinde ise farklı bir heyecan vardı. Kuruluşunu tamamlayarak bu yıl eğitim-öğretime başlayacak Mudanya Üniversitesinin ilk öğrencisi okula gelerek kaydını yaptırdı. İlk ve Acil Yardım programında okumaya hak kazanan Buse Varol, Mudanya Üniversitesine ilk kayıt yaptıran öğrenci oldu. Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl ve Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Tosun, Buse Varol ile ailesinin heyecanına ortak oldu. Gıyasettin Bingöl, Buse Varol’u tebrik ederek eğitim hayatında başarılar diledi.

Bütün kontenjanlarını dolduran Mudanya Üniversitesine bu yıl 290 öğrenci kayıt yaptıracak. Öğrencilerin kolay bir şekilde kayıt yaptırabilmeleri için kayıt danışmaları öğrencilere yardımcı oluyor. Okula gelen öğrenci kayıt işlemlerini çok kısa sürede yaptırabiliyor.


 


 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat