Mudanya Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine konuk evi

Okunma: 74
İLÇELER 27 Eylül 2021 14:47
Videoyu Aç Mudanya Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine konuk evi
A
a
Mudanya Belediyesi, daha önce Burgazspor Kulübü tarafından kullanılan Güzelyalı’daki Gençlik ve Kültür Merkezi’ni üniversite öğrencileri için konuk evi yapma kararı aldı.  

Mudanya Belediyesi, üniversite öğrencilerinin konaklama sorunu için harekete geçti. Daha önce Burgazspor Kulübü tarafından kullanılan Güzelyalı’daki Gençlik ve Kültür Merkezi, Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri için yenilenip hizmete açılacak. Gençlik ve Kültür Merkezi’ni ihtiyacı olan öğrenciler için yatakhane, yemekhane, dinlenme ve çalışma salonu olarak kısa süre içerisinde öğrencilere tahsis edeceklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediğimiz Mudanyamızda hizmet halkamıza üniversite öğrencilerini de dahil ediyoruz. 

Yarınlarımızı önemsiyor eğitime destek veriyoruz. Eğitimde fırsat eşitliğini yaratmak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak için birbirinden değerli projeleri hayata geçiriyoruz. Gençlerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilmek amacıyla konuk evimizi çok kısa süre içerisinde Güzel Sanatlar Fakültesi ile temas halinde olarak hizmete açacağız” diye konuştu.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat