Mudanya '360 Kent Rehberi' hizmete girdi

Okunma: 63
İLÇELER 21 Aralık 2021 19:32
Videoyu Aç Mudanya '360 Kent Rehberi' hizmete girdi
A
a

Mudanya Belediyesi’nin hazırladığı “Mudanya 360 Kent Rehberi” hizmete girdi. İlçe genelinde tüm adres, kadastro verileri, bina fotoğrafları, 360 derece panoramik yol fotoğraflarına ve elektronik imar durumuna http://imar.mudanya.bel.tr/keos/ adresi üzerinden kolayca ulaşılabilecek.   

Mudanyalılara kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek adına yenilikçi çalışmalarıyla her zaman öncü olan Mudanya Belediyesi, Netcad çözüm ortaklığı ile ilçe sınırları içerisindeki cadde ve sokakların 360⁰ panoramik görüntülerinin çekilmesini sağlayarak hizmete sundu. Böylelikle isteyenler, güncel internet tarayıcıları ile http://imar.mudanya.bel.tr/keos/ adresi üzerinden “Mudanya 360 Kent Rehberi”ne ulaşarak hızlı ve kolay bir şekilde sokak görüntülerine erişebilecek. Bu hizmet sayesinde kiralanması veya satın alınması istenilen binanın, parselin dış görünümüne bakılabilecek, aranan bir adresin çevresi keşfedilebilecek.

Belediye personeli ise kullandığı iç programlara (imar durumu, emlak beyanı vb.) entegre edilen bu sistem sayesinde hizmette kalite ve hız artışı yaşayacak.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat