Kurt Seyit ve Şura'nın çekimlerine devam ediliyor

Okunma: 7577
Televizyon 2 Şubat 2014 21:56
Videoyu Aç Kurt Seyit ve Şura'nın çekimlerine devam ediliyor
A
a
Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı ‘Kurt Seyit ve Şura’nın çekimlerine Kartepe’nin ardından Rusya’nın St. Petersburg şehrinde devam ediliyor. Osmanlı’nın son dönemine rastlayan bir aşk hikayesini anlatan Kurt Seyit ve Şura’nın çekimlerinde 2 bin Rus figüran yer alıyor. Dizinin balo sahneleri, şehrin ünlü saraylarından Marble Palace’de çekildi. Kurt Seyit rolündeki Kıvanç Tatlıtuğ, Şura rolündeki Farah Zeynep Abdullah’a yaklaşarak, ‘Ben Üsteğmen Seyit Eminof, bu dansı bana lütfederseniz balonun en şanslı erkeği ben olacağım’ diyor. Kurt Seyit ve Şura aşkının tohumları bu adımla atılıyor.
 
Kurt Seyit ve Şura kimdir?
Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan; onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan; diğer asker arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş Kurt Seyit’in tüm kaderi Şura’yla tanışmasının ardından gerçekleşen Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla olan ilişkisi, içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür.
 
Kurt Seyit’in aşkı ve ailesi için mücadelesi, onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır. Şura ise zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’ta ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit’le tanışır ve ona ilk andan itibaren aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır. Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken bir kadına dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat