Gökdere Rotary’nden anlamlı bağış

Okunma: 90
NİLÜFER 26 Ocak 2021 13:22
Videoyu Aç Gökdere Rotary’nden anlamlı bağış
A
a

Gökdere Rotary Kulübü, üyelerinin ve iş insanlarının katkıları ile aldığı üç adet akülü sandalye aracını Nilüfer Belediyesi’ne bağışladı. Başkan Erdem, bu araçları ihtiyaç sahiplerine vereceklerini söyledi.

Gökdere Rotary Kulübü, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Nilüfer Belediyesi’ne değerli bir bağışta bulundu. Gökdere Rotary Kulübü Başkanı Yusuf Levent Uğurlu, Geçmiş Dönem Başkanı Hakan Turan, üyeler Figen Erdağ Demircan ve Gül Uğurlu Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret ettiler. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özer’in de yer aldığı ziyarette Gökdere Rotary Kulübü Başkanı Yusuf Levent Uğurlu üç adet akülü sandalye aracını Başkan Erdem’e teslim etti. Bağışladıkları araçların, kulüp üyeleri ile Bursalı sanayici ve iş insanlarının katkıları ile alındığını belirten Uğurlu, Nilüfer Belediyesi’nin bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmasından mutluluk duyacaklarını belirtti. 

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, bu anlamlı bağış için Gökdere Rotary Kulübü üyelerine teşekkür etti. Bağışın çok değerli olduğunu söyleyen Erdem, Nilüfer Belediyesi olarak engellilere yönelik çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekleyerek, onları daha fazla sosyal yaşamın için almaya çalıştıklarını söyledi.

Erdem bu üç akülü sandalye aracının, üç kişinin daha hayatını kolaylaştıracağını belirterek “Herkesin böyle duyarlı davranmasıyla ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımızın da hayatı daha da güzelleşecektir” dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat