Bursalı genç ressamlar yarışıyor

Okunma: 72
Güncel 6 Ekim 2021 14:38
Videoyu Aç Bursalı genç ressamlar yarışıyor
A
a

Özhan Marketler Zinciri’nin ilköğretim okulu öğrencileri için düzenlediği resim yarışmasına başvurular başladı. Cumhuriyet Bayramı etkinliği olarak planlanan yarışmanın konusu ‘Cumhuriyet Benim’ olarak belirlendi. Sadece öğrencilerin katılabildiği yarışmada toplamda 3000 TL değerinde alışveriş çeki ödülü verilecek.

Market Zinciri Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Yılmaz resim yarışması hakkında bilgi vererek,  “Bu etkinlikle geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımızı hem sanata teşvik etmek hem de Cumhuriyet Bayramı coşkusunu artırmayı amaçladık” dedi. “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliği kapsamında düzenlediğimiz yarışmamızın ana temasını, “Cumhuriyet Benim” olarak belirledik. Bu temada şimdiden çok güzel resimler ulaşmaya başladı.” diye konuştu.

Başvuru şartları ve ödüller

Öğrenciler, belirlenen temada serbest teknikle çalıştıkları resimlerin fotoğrafını çekerek 27 Ekim 2021 tarihine kadar bilgi@ozhan.com.tr mail adresine, ad-soyad ve veli bilgileriyle birlikte e-postayla göndererek yarışmaya katılabilecekler. Detaylı bilgi ve şartname için www.ozhan.com.tr adresi ziyaret edilebilir.
 1.2.3.4. sınıflar ve 5.6.7.8. sınıflar olmak üzere 2 kategoriye ayrılan yarışmada, birincilere 750 TL, ikincilere 500 TL ve üçüncülere 250 TL değerinde Özhan alışveriş çeki ödülü verilecek. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat