Bursa’ya “değer” mi?

Okunma: 144
Güncel 8 Eylül 2022 14:40
Videoyu Aç Bursa’ya “değer” mi?
A
a

Osman GÜRÇAY yazdı....

BTSO Seçimlerine tek aday olarak girecek olan İbrahim Burkay’ın Sheraton Oteldeki toplantısı bir seçim beyannamesinden daha çok Rahmetli Turgut Özal’ın “İcraatın İçinden “ programı formatında geçti. Tonton’ un programlarından farkı elinde Cross kalem olmayışı ve arada bir profesyonel ekibinden bilgi desteği istemesiydi.

“Yiğidi öldür ama hakkını ver” düsturu ile konulara hakimiyetiyle, yazılı metin okumadan sadece sunumdaki akışın ana başlıklarından ve rakamlardan oluşan promter suflesi dışında akıcı konuşmasıyla ilgi ile izlendi. Konuşması sırasında yemek servisi yapılmaması da çok doğruydu.

Burkay, genellikle son bir yılda yaptığı konuşmaların bir özetini sunum olarak hazırlamıştı ama konu BTSO seçim arifesindeki bu konuşmada öne çıkan ve Bursa kamuoyunda üzerinde farklı görüşler olan bazı başlıklar vardı.

Burkay, “Bursa’ya doğudan, batıdan, kuzeyden (güneyi dağ bölgesi oluyor)  girişlerin hepsinde yol boyunca dizilmiş ama derinliği, altyapısı, arıtması olmayan fabrikalar karşılıyor “ dedi.

Yazının tamamını okumak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız...
https://www.lifebursa.com/yazarlar/osman-gurcay-12/bursa-ya-deger-mi-63359

Kaynak : https://www.lifebursa.com/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat