Bursa'nın marketinden güzel kampanyalar...

Okunma: 77
Güncel 15 Ekim 2021 13:07
Videoyu Aç Bursa'nın marketinden güzel kampanyalar...
A
a

Özhan Marketler Zinciri, Bursalılar için düzenlediği etkin kampanyalarla alışverişleri avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Özhan Kart'ı ile Ekim ayı boyunca çok güzel  indirimler müşterilerini bekliyor.

Özhan’da güzel fırsatlar müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm ayı kapsayan indirimler, sürekli yenilenen dönemler halinde sunulan çok uygun fiyatlar Bursa’da büyük ses getiriyor. Her dönem için yepyeni indirimler ve birbirinden çeşitli fırsatlar sunulurken, gıdadan temizlik malzemesine, kişisel bakımdan ev gereçlerine kadar farklı kategorilerde indirimler görmek mümkün oluyor.

Market zincirinin tüm mağazalarında ve online alışveriş kanalında 15-29 Ekim tarihleri arasında toz deterjan, çay, mercimek ve tereyağı gibi çeşitler iddialı indirimlerle müşteriye sunuluyor. Ayrıca aylık dönemsel olarak yayınlanan insert indirimleri de başlamış bulunuyor. İnsert kampanyalarında 24 Ekim’e kadar bir çok avantaj müşterilerle buluşuyor.  Özhan Kart’ı ile mağazalardan alışveriş yapan Bursalılar avantajlı çıkıyor. Özhan, bir evin tüm ihtiyacını, güzel ürünleri güzel fiyatlarla birleştirip kalite, güven ve hijyene dayalı hizmet anlayışı ile sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti hedefliyor. 

Kampanyaların yıl boyunca devam ettiğine ve alışverişlerini Özhan Kart'ı ile yapan tüm müşterilerimizin indirimlerden yararlanabileceğini dikkat çeken Mağazalar Zinciri Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Yılmaz, "Bursa’nın marketi olarak Bursalıların ekonomilerine katkı sağlayacak kampanyalar düzenlemeyi hedefliyoruz. Birçok marka ile birlikte yürüttüğümüz kampanyalarla alışverişlerinde Özhan kartını kullanan dostlarımıza indirimler, promosyonlar kazandırıyoruz. " dedi.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat