Bursa Emniyeti'nin tercihi Birmot ve Egea Cross oldu

Okunma: 84
Güncel 2 Ekim 2021 21:21
Videoyu Aç Bursa Emniyeti'nin tercihi Birmot ve Egea Cross oldu
A
a

Bursa Emniyet Müdürlüğü, bünyesine katacağı 12 araç için tercihini Birmot ve Türkiye’de Yılın Otomobili Fiat Egea Cross’tan yana kullandı. Emniyet Müdürlüğünün hizmetine verilecek yeni araçlar Birmot Bursa Şubesi’nde törenle teslim edildi.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nce kullanılacak olan ve teşkilat bünyesinde ilk kez hizmete giren Fiat Egea Cross araçlar, Birmot Bursa Şubesi tarafından, 1 Ekim 2021 tarihinde Birmot’ta düzenlenen tören ile teslim edildi.

Birmot yetkilileri tarafından Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür plaketi takdim edilen teslimat töreninde, Birmot Bursa Şubesi Müdürü Aytaç Tüfekçibaşı görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “Öncülük ve güven vizyonu doğrultusunda attığı adımlarla tam 93 yıldır sektörde standartları tanımlayan Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren Birmot olarak toplam 12 araçlık Fiat Egea Cross teslimatı bizler için sayıların çok ötesinde bir anlam ifade ediyor. Misyonunu ‘İnsan hakları ve özgürlüklerini korumak, huzur ve güvenliği sağlamak için polislik hizmetlerini sürdürürken üstlendiği tüm görevleri, yasaların çizdiği çerçevede ve evrensel değerlerin ışığı altında verimli, kaliteli ve etkin şekilde yerine getirmek’ olarak tanımlayan bir teşkilatın tercihi olmak paha biçilemez bir değer. Bu vesileyle Birmot’a duydukları güvenle bizleri bir kez daha onurlandıran, başta Bursa İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere, Emniyet Teşkilatımızın tüm değerli mensuplarına teşekkür ediyoruz.”

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat