BHİD'de Cansel Oruç Güven tazeledi

Okunma: 133
Güncel 11 Mayıs 2022 19:07
Videoyu Aç BHİD'de Cansel Oruç Güven tazeledi
A
a

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) Genel Kurulu’nda, Cansel Oruç güven tazeledi. BHİD Başkanı Cansel Oruç, yeni dönemde hem üyeler, hem de halkla ilişkiler mesleğine gönül verenler için yeni projelerin yolda olduğunu söyledi. 

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) Olağan Genel Kurulu, Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Genel kurulda, Divan Başkanlığı’na BHİD’in önceki dönem başkanlarından Hakan Turhan, seçildi. BHİD Başkanı Cansel Oruç’un yaptığı açılış konuşması ve önceki dönemin yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetleme kurulu raporlarının okunması ve ibra edilmesinin ardından seçime geçildi.

YENİ YÖNETİM KURULU OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ
Tek listeyle gidilen ve açık oylama şeklinde yapılan seçimde Cansel Oruç, oy birliği ile BHİD’in yeni başkanı seçilerek güven tazeledi.
Seçimin ardından bir konuşma yapan ve önceki dönemde görev alan isimlere emekleri adına teşekkür eden BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Cansel Oruç, “Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen genel kurul süreci bizleri de etkiledi. Pandeminin tam olarak sona ermemesinden dolayı fiziki olarak toplantı olarak sadece Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri’ni görkemli bir tören ile gerçekleştirdik. Bundan sonraki dönemde bizi yoğun günler bekliyor. Yeni dönemde hem üyeleri, hem de halkla ilişkiler mesleğine gönül verenler için yeni projeler yolda. Bize inanan, güvenen ve destek veren üyelerimize ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Sektördeki değişimleri ve gelişimleri yakından takip ettiklerini söyleyen Oruç, “Yeni dünyada dijital hayat vazgeçilmez oldu. Metaverse, NFT gibi yeni kavramlar hayatımıza girdi. Bu yeniliklere üyelerimizi ve sektörümüzü hazırlamamız gerekiyor” açıklamasında bulundu.  

BHİD’DE YENİ YÖNETİM
Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nde oluşan yeni Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu şu isimler yer aldı:

YÖNETİM KURULU ASİL: Cansel Oruç, Sena Er, Özgecan Demirtaş, Aslı Sakarya, 
Bircan Özkan

YÖNETİM KURULU YEDEK: Metin Baykal, Seda Şen, Kadriye Öncü Pakten, Seray Gül, Gani Köse

DENETLEME KURULU ASİL: Gülin Çiftçi, Selcan Şenol, Ayşen Yılmaz

DENETLEME KURULU YEDEK: Ahmet Akhan, Melike Çamlıbel Uca, Hülya Dündar  

YÜKSEK İSTİŞARE: Prof. Dr. Mahmut Zeyyat Sabuncuoğlu, Vehbi Varlık, Melih Serdar Ömeroğulları, Hakan Turhan, Tayyar Murad Kuter
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat