Başkan Erdem’den Osmangazi Rotary Kulübü’ne teşekkür

Okunma: 131
NİLÜFER 27 Nisan 2022 18:19
Videoyu Aç Başkan Erdem’den Osmangazi Rotary Kulübü’ne teşekkür
A
a

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, sosyal yardım projelerine destek olan Osmangazi Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Yılmaz ve ekibine teşekkür ederek plaket verdi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem makamında Osmangazi Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Yılmaz ve ekibini ağırladı. Başkan Erdem, ‘Hoş geldin bebek’, ‘Dayanışma Market’ ve ‘Oyuncak Evi’ projelerine destek veren Osmangazi Rotary Kulübü adına Dönem Başkanı Hüseyin Yılmaz ve ekibiyle bir araya geldi. 

Rotary ve Lionslar ile bugüne kadar önemli işbirliklerinde bulunduklarını ifade eden Başkan Turgay Erdem, “Sizlerin destekleri yardıma ihtiyacı olanlara ulaşma noktasında çok önemli. Bugüne kadar önemli projelere imza attık. Osmangazi Rotary Kulübü üç önemli projemize katkı verdi. İhtiyaç sahibi olan insanlara ulaşma ve beklentilerine cevap verebilme noktasında bu tür destekler çok değerli. Teşekkür ediyor ve projelerimize desteğinizin devamını diliyoruz” dedi. 

İnsana dokunmayı çok önemsediklerini ifade eden Osmangazi Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Yılmaz ise, “Sivil toplum kuruluşu olarak yerel yönetimlerle ortak çalışmalarda bulunmak çok önemli. İmkanı olanlar el ele verirse ihtiyaç sahiplerine daha güçlü ve etkin ulaşabiliriz” diye konuştu.  

Ziyaretin sonunda Başkan Turgay Erdem, Osmangazi Rotary Kulübü adına Dönem Başkanı Hüseyin Yılmaz ve eşi Selma Yılmaz’a teşekkür plaketi verdi.  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat