Amedspor: 2 - Bursa Siyaseti: Sıfır

Okunma: 71
Güncel 28 Eylül 2022 18:27
Videoyu Aç Amedspor: 2 - Bursa Siyaseti: Sıfır
A
a

Osman GÜRÇAY yazdı...

Bursaspor’un UEFA kupası maçı için Avrupa’ya gideceğini düşünün, inanın Bursa’nın vekillerinden basına ya da gidip parası ile izlemek isteyen Bursasporlulara kontenjanda yer, uçaklarda bilet kalmazdı. Hepsinin omuzlarında Bursaspor atkısı, yüzlerinde gülümseme ile çektirdikleri selfi eşliğinde sahte sevdalarının peşinden değil, bedava beleş memleket gezmek için sıraya girerlerdi.

OTTOMAN grup ve lifebursa.com Yönetim Kurulunun bizlere talimatı; “Gideceğiniz her yere kendi imkanlarımızı kullanarak gidin ve  kulübün ya da davet edenin olanaklarını kullanmayın” olduğu gibi aynı şekilde kendileri de iş dünyasının kurumsal gezi davetlerine herkes kendi parasıyla giderse varız diye şerh koyarlar.

Bursaspor’un son beş senede başına gelenler, dünyada kent ekonomisi Bursa gibi güçlü, meclislerinde 20 Milletvekili olan hiçbir şehrin takımının başına gelmemiştir.

Çünkü Bursa’da istisnasız ( 20 ) vekilin asli görevi ( 11 + 5 + 2 + 2 ) olarak tekrar seçilmek için Sayın Genel Başkanlarına saygı ve bağlılıklarını bildirmekten ibarettir.

Yazının tamamını okumak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız...
https://www.lifebursa.com/yazarlar/osman-gurcay-12/amedspor-2-bursa-siyaseti-sifir-63481
Kaynak : https://www.lifebursa.com/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
BURSA
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat