Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Vakıfköy’e virüs bulaştı!

06.10.2018 21:31 tarihinde yayınlandı 276 defa okundu 0 defa yorumlandı
Vakıfköy’e virüs bulaştı!
OSMAN GÜRÇAY-SPOR-
Bursaspor Süper Lig cehenneminde çıplak ayakla ateşte yürürken Ali Ay diye birinin gündemimde olmaması için kendi kendime söz vermiştim. İlk fırsatta verdiği TL parasını faizi ile ve 70’lerde ülkemin kanını emen DÇM hesabı gibi dövize çevirip geri alıp tüymesine bile ondan kurtulmak adına şükür diyecektim.
 
Özlüce’nin içine gırtlağına kadar siyaset sokarak taraftarın tribünden futbol mesajı yerine siyasi söylemlerine yol vermesini bile onun aczine bağlayıp mazur görmüştüm.
 
Amaaa… 
 
Ali Ay ve Taifesinin Bursaspor’un kimyasını bozarak, gurur duyduğumuz Vakıfköy’e virüs bulaştırıp geleceğimizi karartmasına izin veren namerttir. 
 
Bu hafta Vakıfköy’de yapılan gelecek katliamına dur demeyen, sessiz kalan dilsiz şeytandır.
 
Vakıfköy’deki vahim olay ve Bursaspor’un istikbalini karartacak virüs bulaştırma şöyle gelişiyor.
 
Siyasetin eskilerinden İ.H.A diye birisi Bursaspor Altyapısına torununu yazdırıyor. Hatır gönül faslından çocukcağız U/14'e kadar geliyor ama yetenek ve malzeme sıkıntılı olduğundan Hocası Fatih Şen bu çocuk gelişime açık değil diye rapor hazırlayıp Altyapı sorumlusu Ümit Şengül’e veriyor.
 
Ümit Hoca’da raporu uygun buluyor ve durum çocuk ve ailesine bildiriliyor. Hayatında top görmemiş ama her dönem siyaset çalımlarını iyi beceren Dede Efendi, durumu öğrenince aslan gibi kükrüyor ve torununa müjdeyi(!) veriyor. 
‘Kimin gideceği belli güzel torunum, o gidecek sen kalacaksın’ diyerek fermanı veriyor.
 
Özlüce’de durum masaya yatırılıyor ve ne oluyor biliyor musunuz?
 
Fatih Hoca’nın iş akdi fesih ediliyor ve kıymetli torun futbolcu olamamak için alt yapıya gitmeye devam ediyor.
 
Bursaspor’umuzun başı dertte, puan sıkıntımız var. Puan cetvelinin dibine demir atmadan zıplamak lazım ve bunun için hep beraber takımın ve hocanın arkasında durmak gerekirken, bu hazin tabloyu yaratanları ALLAH’a havale diyorum.
 
Bursaspor tribünleri ona buna laf yetiştireceğine Vakıfköy’e yapılan bu ihaneti sorgulasınlar. 
 
Bursaspor’un kaynağını kimsenin kirletmesine izin vermeyelim. O kaynak kirlenir ya da kurursa bunu hesabını çocuklarımıza Aliler Veliler değil biz vermek zorunda kalırız.
 
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Günlük Gazeteler
Oku
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Foto Galeri Tümü
'Savaş Kimi Vurur?' Eyvah, Kocamın Bir Astroloğu Var!Yurttan kardan adam manzaralarıVinç Bursaray hattına düştü!Anam, Bacım, Avradım oyunundan karelerNilüfer Kadın Korosu 'Yeni Yıla Merhaba' dediBursaFotoFest’te büyük yarış sonuçlandıNilüfer’de onbinler  aydınlık Türkiye için yürüdüBarış Sofrası Nilüfer'de kuruldu
Video Galeri Tümü
'Yeşil Bursa' sanayi ve göçle nasıl 'Gri Bursa'ya' dönüştü?Bilişim Sohbetleri-5 'Bilişim Teknolojileri'Bilişim Sohbetleri-4 'Türk yazılım sektörü ve 2023 hedefleri için büyük tehlike'Bilişim Sohbetleri-3 'Endüstri 4.0'Bilişim Sohbetleri-2 'Endüstri 4.0'Bilişim Sohbetleri-1 'Yapay Zeka'66. Başbakanlık Koşusu'nda zaferin adı 'PERSHING'Soma'daki işçiler neden öldü!Nesrin Çavuşoğlu-Sevemem Artık
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar

Arşiv