Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Ayıp yorganın üzerine çıktı…

08.01.2019 21:22 tarihinde yayınlandı 270 defa okundu 0 defa yorumlandı
Ayıp yorganın üzerine çıktı…
Osman GÜRÇAY
CHP nin Nilüfer Belediye Başkan Adayı kim olacak konusunda epeyi gelgitler yaşanmıştı.
 
İlk bilgiler Mustafa Bozbey’in devam edeceği şeklinde gelince, Bozbey artık yıprandı kazanamaz diyenler vardı. Bu bir iddiadır arkasında duruyorsan kaybetsen de sıkıntı olmaz. Son tahlilde bazı şeyleri eksik değerlendirmişim der geçersin. Yazdıklarınıza katılan olur katılmayan olur ama bir anlam ifade eder.
 
Bozbey BŞB ye çekilince o cam güzelleri Bozbey tasfiye edildi asla kazanmaz ve ne hikmetse CHP Nilüfer’ i de kaybedecek demeye başladı. Bunlarda birer iddiadır ve etrafında raks etmedikleri sürece katılmasan da saygı duyarsın.
 
Artık Nilüfer için aday belirmeme süreci başlatılmıştır. Armudun sapı, üzümün çöpü, Ceyhun’un bıçağı var deyip oraya kimseyi yakıştıramazlar. Sanki sonunda eniştem seçilecek gibi…
 
Bozbey’in Nilüfer Belediyesi için kendi yerine aday önerme hakkı ve ısrar etme gücü vardır. Bunun adına pazarlık denemez. Kılıçdaroğlu doğruyu yapmış ve Bursa’da sandıktan en çok sol oyu çıkaracak adayı BŞB Başkan adayı olarak belirlemiştir. Onun da yerine gelecek adamı seçmesinde bir beis görmemiştir.
 
Bozbey, benim 16 senedir yol arakadaşım olan ve bu süre içerisinde görevini liyakatla yapan yardımcım Turgay Erdem bu makama layıktır demiştir.
 
Bunu beğenmeyebilirsiniz. Turgay Erdem’i yeterli bulmayabilirsiniz. Bozbey’den sonra hafif kalır diyebilirsiniz. Hatta biraz ikili oynayıp Nilüfer’i de kaybedeceksiniz diye iddianızı soslayın.
 
Ammmaaa!
 
Kalbinizle zina edecek kadar histerik bir eda ile senaryo yazarsanız basın, medya, sosyal medya fark etmez!
 
Sizden cacık olmaz.
 
Şu müptezel iddiaya bakar mısınız? Turgay Erdem yıllardır hasta olduğundan bu işi götüremeyecek ve istifa edecek yerini damada bırakacakmış.
 
Yuh be!
 
Birini ölmeden gömmek size yakışır biliniyor, biraz izan biraz insaf damarınız da mı yok?
 
Bozbey’i makamında oturduğunu ne zaman gördünüz. Koskoca belediyeyi telefonla bile idare etmeye vakti yok. Düğün, cenaze, hastane, açılış, temel atma, ödül, STK toplantıları derken adama 24 saat yetmiyordu.
 
Nilüfer iyi yönetiliyorsa Bozbey vizyonunu vermiştir takım gereğini yerine getirmiştir. Takımın başında da Turgay Erdem vardır.
 
O zaman aday olacak ismin Turgay Erdem olması normaldir. Eniştem olacak değil ya!
 
Haa Nilüfer’de arıza varsa suçun yüzde 51 i Turgay Erdem’indir seçilemez olur biter.
 
Bunu Bozbey’e bende ama adabınca sordum. Turgay Erdem sağlık sorunları yaşıyordu. Bu süreci götürebilecek mi dedim. Bana durumunda sıkıtı yoktur atlattı çok şükür kafada arıza olmadıktan sonra her şeyin çaresi vardır dedi ve benim için noktayı koydu.
 
Kafada arıza olunca bakın ne oluyor!
 
Bozbey BŞB Başkanı seçiliyor, Turgay Erdem Nilüfer Belediye Başkanı seçiliyor. Bozbey, Erdem’e sen hastasın istifa et diyor. O da kabul ediyor ve yerine damadını seçtiriyor.
 
Sandıktan kimin çıkacağı belli değilken bunu yazmak için epeyi jeton yutmak lazımdır.
 
Bu çok iğrenç bir senaryoyu yazan beyinde hem arıza hem zina vardır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Günlük Gazeteler
Oku
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Foto Galeri Tümü
'Savaş Kimi Vurur?' Eyvah, Kocamın Bir Astroloğu Var!Yurttan kardan adam manzaralarıVinç Bursaray hattına düştü!Anam, Bacım, Avradım oyunundan karelerNilüfer Kadın Korosu 'Yeni Yıla Merhaba' dediBursaFotoFest’te büyük yarış sonuçlandıNilüfer’de onbinler  aydınlık Türkiye için yürüdüBarış Sofrası Nilüfer'de kuruldu
Video Galeri Tümü
TARİHİ BULUŞMA...'Yeşil Bursa' sanayi ve göçle nasıl 'Gri Bursa'ya' dönüştü?Bilişim Sohbetleri-5 'Bilişim Teknolojileri'Bilişim Sohbetleri-4 'Türk yazılım sektörü ve 2023 hedefleri için büyük tehlike'Bilişim Sohbetleri-3 'Endüstri 4.0'Bilişim Sohbetleri-2 'Endüstri 4.0'Bilişim Sohbetleri-1 'Yapay Zeka'66. Başbakanlık Koşusu'nda zaferin adı 'PERSHING'Soma'daki işçiler neden öldü!
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar

Arşiv