Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 9 - 15 Eylül 2013

Nurhan GENCOL

08.09.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7478 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 9 - 15 Eylül 2013

Merhaba!
 
Yine serinlik! güzelim serinlik!
İnanın yazmak bu havada çok daha keyifli... 
Gökyüzü güzel, renkler canlı, insanlar daha bir dinamik ve kışa hazır...
Pazarları dolaşmak keyifli... Çünkü her taraf insana neş'e veriyor. Bolluk her meyva ve sebzenin çeşidinde kendini gösteriyor. İnsanın canı tüm bu canlılığı sabitlemek istiyor... öylesine baştan çıkarıcı!
Bu ayın burçları bence çok şanslılar... Dünyanın bu akıldan çıkmayan sahnelerinin yıldızları onlar... 
Dilerim bu güzel zamanlar değerlendirmesini bilen herkese şans getirsin!
 
 
KOÇ:
Bu hafta Koçların keyif duyacakları bir hafta olacak, çünkü onlar sevdikleriyle güzel diyaloglar içerisine giriyorlar. Ya da geçen hafta da belirttiğimiz gibi güzel teklifler alacaklar. Bu teklifler kalbi boş olanlar için bir birliktelik teklifi olabileceği gibi, herhangi bir konuda karlı bir ortaklık teklifi olabilir. Canlarını sıkabilecek tek şey ellerinden bir miktar para çıkması ki; bunun da gerekli olduğunu düşünecekler. İş yaşantılarında kırılgan ve alıngan olabilirler.
 
BOĞA:
Boğaların bu hafta bazı kararlarını ailelerine kabul ettirmelerinde sorunlar çıkabilir. Hatta kısa süreli ve ani oluşabilecek tartışmalar yaşayabilirler. Bu hafta bir gayrı menkul alımı veya yeni bir eve taşınma gibi meşguliyetleri onları yorabilir. Ancak, neticede istedikleri gibi bir yerleşim mekanı bulmuş olmak onları sevindiriyor. Zorlu ve yorucu çalışıyorlar. İstedikleri bir yolculuğa gidememek veya bu yolculuğun iptali hayal kırıklığı yaşatabilir.
 
İKİZLER:
İkizler burcu mensupları yoğun bir haberleşme maratonu yaşayacaklar. Bu da onları oldukça yoracak. Konuşma ve yazışma trafikleri de aynı şekilde yorucu... Bu arada toplum yaşamında son derece güzel ortamlarda bulunuyor, en azından davetler alıyorlar. Nedense parasal konularda geçici bir karamsarlık yaşayacaklar. Bu senenin parasal yönden en şanslı burç olduklarını bilmeleri ve unutmamaları gerek. Bunlar geçici sıkıntılar neticede şans onlardan yana...
 
YENGEÇ:
Yengeçlerin bu hafta güzel bir tatil yapabilmeleri için uygun dönem... Parasal risk dönemleri sürüyor. Özellikle eğlence veya şans oyunlarında bu konuya dikkat etmeleri gerek. Kariyerleri, ya da iş konusunda beklentileri olan Yengeçler bu hafta ve daha bir müddet süreyle olumlu gelişmeler yaşayacaklar, bekledikleri olumlu haberleri alacaklar. Her ne kadar tatil için güzel bir zamandalarsa da, haftanın ortasına kadar yanlız olup, kafa dinlemek isteyebilirler.
 
ASLAN:
Aslanların bu hafta da devam eden sabırsız ve enerjik halleri, aileleriyle ufak tartışmalar yaşamalarına neden olabilir. Bu hafta bu risk altında olduklarını bilmelerinde yarar var. Bu halleri onlara fiziksel olarakta zarar verebilir. Duygusal hassasiyetler de yaşayabilirler. Maddi yönden olumlu bir zaman dilimi içerisindeler. Bu yüzden aslında çevrelerine de katkıları olabilir. Alacakları bir haber veya davetle uzun bir yol yapma ihtimalleri var. Bunu değerlendirmeleri sinirlerine iyi gelip, onları dinlendirebilir.
 
BAŞAK:
Başaklar para ile neticelenecek anlaşmaların arifesindeler... Onlara bu dönemde bol para gelebilir, onlar da bu sevinçli haberi dostları ile paylaşmayı isteyebilirler. Kardeşler ya da komşularla prensipler konusunda aralarında anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Bu gelişmeler ise detaycı Başaklara son derece kural dışı gelebilir... Tüm bu gelişmeler gerginlikler doğurabilir. Gerginliklerini saklamayı beceremeyen Başaklar için yanlış anlaşılabilecekleri bir dönem... Ama onlar yine de her şansı değerlendirmeliler, çünkü güneş onlar için çalışıyor, onlara enerji veriyor bu ay...
 
TERAZİ:
Teraziler konuşkan, paylaşımcı ve problem çözücü bir süreç yaşamalarına rağmen, bu hafta parasal bir konuda ne yazık ki hayal kırıklığı yaşıyorlar. Toplum yaşamındaki enerjileri üst noktada... Bu onlara yanlışlıklar da yaptırabilir, söylemek istemediklerini söyleyip, işitmekten hoşlanmayacakları şeyler duyabilirler. Evlerinde neşeliler ve ev işleri konusunda ise oldukça istekliler... Bu tavırları onların sürüncemede kalmış yarım yamalak işleri halletmelerine vesile oluyor. Sadece kaybetme riskleri bulunan para konusunda öfke duyacaklar.
 
AKREP:
Akreplerin yorucu iş koşulları artık bu hafta dışarıdan da belli oluyor. Yorgunlar, birşeyleri halledip, halletmeme konusunda endişeliler. Toplum içerisinde dostları ve arkadaşları ile beraber olmaları onlara moral kazandırabilir. Bunu bilerek biraz da olsa işlerinden uzaklaşıp, eğlenmeleri tavsiye edebileceğimiz bir şey... Bunu yapabilirlerse yepyeni bir moralle hem kendileri, hem de çevreleri için bambaşka biri oluyor, inanılmaz işler yapıyorlar. Baba ya da baba figürü özelliklerini taşıyan biriyle yepyeni bir döneme giriyorlar. Bu bir yapılandırma, barışma, anlaşma dönemi olabilir.
 
YAY:
Yaylar zihin yorgunluğundan, birşeyler öğrenememekten, konsantre olamamaktan şikayetçiler... Bu onların toplum içerisine rahat katılmalarınıda engelliyor. Oysa güzel pek çok ortamda bulunma adına pek çok davet alıyorlari fırsatlar doğuyor. Bu aralar şansları da açık... anlatıp, paylaşmak istedikleri çok şey var... ancak dediğimiz gibi, yaşadıkları zihin bulanıklığı onları demoralize ediyor. Herşeye rağmen sevdikleriyle tüm sıkıntılarını paylaşmaları, bu geçici karışıklığı daha çabuk atlatmalarına yardımcı olacaktır.
 
OĞLAK:
Oğlakların toplum hayatındaki enerjileri bir takım disiplinsizlik risklerine neden olabilir. Kendilerini aşırı özgüvenli hissettiklerinden, toplum tarafından yanlış anlaşılabilirler. Bu aralar para kazanma veya kaybetme konusunda ani değişiklikler yaşamaları olası... Ani bir parasal kayıp söz konusu olabileceği gibi, tam tersine ani bir kazançda olabilir. Bu değişiklikler tamamen onların kendilerinden kaynaklanıyor. Daha sakin düşünmeleri, bir tatil yapıp dinlenmeleri enerjilerinin olumlu yöne kanalize olması için gerekli. İş hayatlarındaki olumlu dönem sürüyor...
 
KOVA:
Kovalar bu hafta iş hayatları ile ilgili bazı yanılgılar yaşayabilirler. Kendilerine duydukları aşırı güvenle iş ortamlarında tamamen yanlış anlaşılabilirler. Kovaların zaten kimseye benzemeyen bir yapısı vardır. Marjinal tiplere bu burçta çok rastlanır. Birde işin içine bu hafta olduğu gibi bir özgüven girdiğinde insanlar onları başka dünyadan gelmiş gibi algılayabilirler. Bu Kovaların zaten sık sık yaşadıkları bir sorun... Ama hafta içinde olumlu mali girdileri ile belki biraz dinlenmek ve yol yapmak bile isteyebilirler.
 
BALIK:
Balıklar bu hafta onlara düzenli gelir sağlayacak bir iş anlaşması yapabilir, hatta hemen de neticelerini alıp, meyvelerini toplamaya başlayabilirler. Bu hafta statik olup, bir yerlere gitmemelerinde yarar var, çünkü, olası yapabilecekleri bir yol sağlıkları açısından iyi olmayabilir. İkili ilişkiler açısından bir süredir şanslı bir dönem yaşıyorlar. Çift kısmetliler... Karar vermekte zorlanacakları yeni talipleri çıkabilir. Bu onların kendilerini iyi hissetmelerine vesile oluyor.
 
SAĞLIKLA ve SEVGİYLE DOLU BİR HAFTA SİZLERLE, YILDIZLAR İSE HEP SİZİNLE OLSUN...
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 45 milyon 148 bin 9101
10.177 vefat var, vaka 373.154 8207
Tuzla'da tuzlama olmak... 305
A Milli Takım aday kadrosu açı... 277
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 274
Nobel Fizik ödülünü de üç bili... 273
Zorlu mücadele Nilüfer'in 265
Elektrikli cihaza bağlı hastal... 257
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv