Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 7 - 13 Ekim 2013

Nurhan GENCOL

06.10.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7364 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 7 - 13 Ekim 2013
Merhaba!
 
Birden soğuyan ve bize kışı yaşatmaya başlayan bu hava belkide bizi evlerimize davet ediyor. Kışın en güzel yanı evimizle güzel bir ilişkiye başlamamız, onun sıcaklığını doyasıya hissetmemiz... Bence bir canlının en önemli gereksinimlerinden biri barınmadır. Ev ise barınmanın insanca ve en özel olanı... Bizi diğer canlılardan ayıran duygularımızın gereksinimlerinden biri...Her ev barındırdığı insanla apayrı ve özeldir. Her ev başka türlü karşılar yaşayanını... Her yaşayan ise başka türlü bir karşılanma bekler zaten... Gün gelir o ev 'SİZ' olursunuz, ne siz ondan ayrılabilirsiniz, nede o sizden... Eğer kendinizi bir yere ait hissetmek ve güvende olmak istiyorsanız ; bir eviniz mutlaka olmalı...
 
Evet, birazda Terazilerden bahsetmeye devam edelim. Terazi burcu mensupları mutlaka dostluk kurabilecekleri birisi, bir arkadaş veya beraber olabilecekleri birine ihtiyaç duyarlar.
Yanlızlıktan hiç hoşlanmazlar. Genel çevre ile sosyal yönden kontakt kurabilmek için çaba harcarlar, bu onlar için önemlidir. Genelde Terazi mensupları 29.5 yaşlarına kadar inatçı ve tembel görünebilirler, fakat, bu yaştan sonra ise sorumluluk duygularının gelişmesi sonucu bu huylarından vazgeçerler, çalışkan ve aktif olurlar, öyleki akşam evlerine geldiklerinde yorgunluktan halleri kalmaz. Bu da onların aşırıya kaçma eğilimlerini gösterir.İyi bir demagojist oldukları için onlarla tartışmaya girmeden evvel iyi düşünmek gerekir. İnsan ilişkileri konusunda bilgilerini başkalarına aktarmaya bayılırlar. Özelliklede onların öğütlerini dinlemişseniz bu onlara ayrı bir zevk verir. Çabuk sinirlenmezler. Fakat bir kere sinirlenirlerse ağızlarına geleni söylerler ve çok kırıcı olabilirler.
 
KOÇ: 
Koçlar bu hafta ilişkilerindeki uyumun tadını çıkarmalılar... Bu tarz bir keyif süresi yaşarlarken, onları sıkan bir resmi işle ilgili canlanma farkedecekler. Bu onların bir süre çeşitli kişi ve kuruluşlarla irtibata geçmesine neden olacak. Tüm bu koşturma ve trafiğin ardından belki onlara iyi gelecek bir seyahat yapabilirler. Ya da öğrenci Koçlar okulları ile ilgili sevindirici bir gelişme içine girecekler. Bu hafta ayın 11'indeki yeni ayda kariyerleri ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
BOĞA: 
Boğaların artık sağlama aldıkları ilişkilerinden sonra, şimdi bu beraberliklerini her yönden geliştirme çabasına giriyorlar. Ellerine bir miktar para geçiyor. Tüm bu mutlu gelişmelerin gölgesinde yoğun ve yorucu bir iş hayatı onların keyfini kaçırabilir. Bu sene genel olarak çevreleri ile ilişkileri iyi olduğu için sosyal yaşamları canlı... Evlerinde huzurlu ve mutlular, sağlıkları iyi... Onlarda 11 Ekimde hayalini kurdukları bir gezi veya eğitim hayatları ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
İKİZLER: 
İkizler bu hafta evlerinde olmalılar... Bu onların yararına... Özellikle evli İkizler mensuplarının evlerinde eşleriyle beraber olmaları onların ilişkilerine ivme kazandırıyor ve buna ihtiyaçları var. Yorucu insan ilişkilerinin ardından evlerinin huzuru onlara yeni bir enerji kazandırıyor. Sosyal hayatları cezbedici... Eğer bir birliktelik konusunda endişeleri varsa, bu dönem çok olumlu ve fırsatlarla dolu... 11 Ekim'de onlarda miras, gibi resmi konularda, tutkuları ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
YENGEÇ: 
Yengeçler aile evlerinde oldukça şanslı ve mutlular. Eğer ailelerinden uzakta iseler bir araya gelebilmek için fırsat yaratmalarında yarar var. Bu onların moral gücüne güç katacak. Mali konulardaki zorlu şartları sürüyor. Resmi yerlerden beklediklerini alabilmek için çok yorulmaları gerekiyor. Bu da onların enerjilerini olumsuz etkiliyor. Çocukları ile bir araya gelmek, bir diyalog içerisine girmek için uygun zamanlar. Bu aralar evlerini güzelleştirmek için uğraşabilirler. 11 indeki yeni ayda ilişkileri ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
ASLAN: 
Aslanların enerjileri had safhada... Bir süredir süren yanlış anlaşılma riskleri sürüyor. Eşleri ile tartışmalardan, sivri ve yanlış anlaşılacak konuşmalardan sakınmalılar. Aileleri ile ilgili onları belli bir rutine sokacak önemli haberler alıyorlar ve bu haberler neticesinde bir plan yapmaları gerekiyor. Güzel bir sosyal yaşam sürecine giriyorlar, özellikle yakın dostlarından bazı konularda yardım alıyorlar. Yaşadıkları evle ilgili sıkıntılı bir dönemi geride bıraktılar. 11 indeki yeni ayda evleri ve sağlıkları ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
BAŞAK: 
Başaklar yakın dostlarıyla bir konuda bir karara varıyorlar, yada yine bir konu ile ilgili karşılıklı diyalog içerisine giriyorlar. Bu diyalog neticesinde taşlar yerinden oynuyor, olumlu veya olumsuz yeni bir döneme başlıyorlar. Yetiştikleri aileleri ile mutluluk verici bir süreç içerisine giriyorlar.Ama ruhsal gerginlikleri iç dünyalarında mutsuzluk yaratabilir ani ruhsal değişimler yaşayabilirler. Evleri içerisinde tamir, onarım, yapım gerektiren çalışmalar olabilir. Ayın 11 ndeki yeni ayda Başaklar arkadaş çevreleri veya çocukları ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
TERAZİ: 
Teraziler olumlu ve şanslı dönemlerini yaşamaya devam ediyorlar. Büyük bir değişiklik yapma konusunu sürekli düşünüyorlar. Böyle bir itici gücün varlığını hissediyorlar. Resmi yerlerdeki kararlı tutumları diyaloglarını dengede tutuyor, yanlış yapma riskini sıfıra indiriyor. Cemiyet hayatındaki hareketlilik bu hafta onları canlı tutuyor. Teraziler güneş gibi parlıyorlar. Çevreleri , özellikle yakın çevreleri tarafından takdir görüyorlar. 11 Ekimdeki yeni ayda Teraziler ana baba evleri veya ebeveynleri ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
AKREP: 
Akrepler bu haftada kararlı ve sözlerinde son derece samimi... Bu tutumları ile ortaklıklarında başarılılar... Yeni anlaşmalar yapabilir, bu anlaşmaların neticesinde karlı çıkabilirler. Hatta bir süre sonra ellerine güzel paralar geçebilir. Ya da resmi yerden bekledikleri olumlu haberleri alabilirler. İş hayatlarında da oldukça hareketliler... Bu enerji bazen Akrepleri yorabilir. İşyerleri veya iş hayatları ile ilgili ani kararlar vermemelerinde yarar var. 11 Ekimde kardeşleri , yakın arkadaşları ile ilgili konularda dileklerde bulunabilirler.
 
YAY: 
Yaylar ruhsal olarak içine kapalılar... ama bu hallerinden bir şekilde uzaklaşmaları onların yararına olacak... Özellikle yaşadıkları evin dışına çıkmaları, moral açısından iyi hissettirebilir. Çıkacakları yolculuklarda, kısa veya uzun bazı tersliklerle karşılaşabilirler. Ama herşeye rağmen yol yapma konusundada yoğun istek duyabilirler. Eğer bu terslikleri göze alıyorlarsa yola çıkabilirler. Canlı bir cemiyet hayatları var, ve bu ortamda oldukça dikkat çekiyorlar. 11 Ekimdeki yeni ayda para ile ilgili dileklerde bulunabilirler.
 
OĞLAK: 
Oğlakların toplum içine çıkmaya vakitleri yok. Çok fazla davet almalarına rağmen bu davetlere gidemiyorlar. İş hayatları ve kariyerleri açısından oldukça iyi bir dönemdeler... Para alma ve verme konusunda aşırı bir dürtü içerisine giriyorlar. Bu konudaki davranışlarında dikkatli davranmaları gerekiyor. Ani karar vermelerinin neticesinde parasal kayıplara uğrayabilirler. Bu hafta kendileri ile ilgili bir karamsarlık içerisindeler... Ayın 11 indeki yeni ay onların eşleri veya ortaklıkları ile ilgili dileklerde bulunmaları için uygun ...
 
KOVA: 
Kovalar bu hafta iş hayatları ile ilgili bir karar alıyorlar veya bir sözleşme imzalıyorlar. Bu onları bu konuda kısıtlıyor olsa da, yararlarına bir başlangıç... Onlara çok yararı dokunacak ve dikkat çekip sevilecekleri bir sosyal çevreye giriyorlar. Bu haftadan itibaren bir süre daha şans oyunlarından yana talihliler... Çevrelerinde onlara ulaşmak isteyen pek çok talipleri var. Şu sıralar eğitim hayatları ile ilgili bazı kararlar almaları için çok uygun bir dönem... 11 Ekimde ruhsal gelişimleri için bazı dileklerde bulunabilirler.
 
BALIK: 
Balıklar eğitim hayatları ile ilgili bir başlangıç veya sözleşme yapıyorlar. Onlarda çevrelerinde bulunan karşı cins tarafından çok çekici algılanıyorlar. Yapmak istedikleri çok şey var. Gelecekleri hakkında bu hafta endişeler yaşıyorlar. Oysa böyle düşünmelerini gerektirecek birşey olmadığı gibi tam tersine olumlu gelişmeler içerisindeler. Ev içerisinde fazla aktif olmaları ufak kazalara neden olabilir. 11 Ekimdeki yeni ayda şanslarının yoluna girmesi ve çevrelerinde olumlu algılanmak için dileklerde bulunabilirler.
 
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE ve YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
SEVGİYLE KALIN!
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 41 milyon 333 bin 8748
9.584 vefat var, vaka 355.528 7962
'HES Kodu' kararına erteleme! 305
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 271
İşte MB'den yeni faiz kararı 259
Aktaş: 'Bursaspor'a sahip çık,... 252
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 245
Nobel Tıp Ödülünü bu yıl üç bi... 234
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv