Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 30 Eylül - 6 Ekim 2013

Nurhan GENCOL

29.09.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7061 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 30 Eylül - 6 Ekim 2013

Merhaba,
 
Kararsız havaların bizleri de kararsızlaştırdığı şu günler aslında sonbaharın en güzel günleri... Bu mevsimde doğanlar havanın tadını çıkarmakla yetinmeyip, çevrelerine, olaylara iyice odaklanmalı... Çünkü fırsatlar başlanmak için bekliyor. Özellikle bu hafta Terazideki yeni ay yeni başlangıçlar için olumlu bir ortam hazırlıyor. Her konuda düşünerek atacakları adımlar onlara şans getirip, süreklilik kazanabilir.
 
Teraziler kuramsal olarak evrensel kardeşlik, evrensel eşitlik ve insan hakları gibi anlayışların kuvvetli savunucularıdır. Ancak, iş uygulamaya gelince, kar getirmediği sürece bu kuramları nadiren uygularlar. Onlar inceden inceye dengeli zihinsel ve manyetik organizmaları bulunmakla birlikte, önemli mevkilere nadiren çıkarlar. Yavaş davranırlar. Zihinleri ağır çalışır, büyük ve tutkulu davranışlardan uzak dururlar. Saygın kişilerdir. Herşeyde orta yolu izler, hiçbir konuda aşırıya kaçmazlar. Her konuda bilgeliğe yakındırlar.
 
Bu burç düzgün bir sima, olumlu, uzlaşmacı ve yumuşak bir tabiat verir.
 
KOÇ:
Koçlar bu hafta özellikle ortaklık veya eş seçimi gibi konularda karar vereceklerse çok uygun bir dönemdeler...Bu konuda hafta ortasında biraz karamsarlaşsalar da , bunu üzerlerinden hemen atıp olumlu davranabiliyorlar. Sıkı bir iletişim sonucunda parayı ilgilendiren bir konuda belki bir anlaşma yapıyorlar, kendilerine bir gelir kapısı açıyorlar. Şans oyunları gibi konularda ani para kayıplarına uğrayabilme riskleri bulunduğundan, bu konudaki dürtülerini frenlemeleri onların yararına olacak.
 
BOĞA:
Boğalar belki yeni bir evde ya da yeni bir evin kararı aşamasındalar. Bu dönemde karşılarına çıkacak seçenekleri değerlendirmeliler... Onların da uzak yollarla ilgili engelleri ortadan kalktı, özellikle yurt dışında bulunup eğitim görmek isteyen Boğalar varsa, pek çok teklif veya fırsatla karşılaşıyorlar. Bekar Boğaların bu dönemde evlilik ile ilgili verecekleri kararlar uzun ömürlü ve sağlam olacak. Aile içerisinde yaşamaları olası tartışmalara dikkat etmeliler. Bu hafta bu konuda sabırsız ve tehammülsüz olabilirler.
 
İKİZLER:
İkizler bu hafta çocukları ile ilgili yeni bir başlangıca şahit olabilirler ve bu onları mutlu edebilir. Özellikle toplum içerisinde beğeni toplamaları muhtemel gelişmeleri bir ebeveyn olarak onları sevindirecek. Bu hafta içlerine kapalı ve daha çok kendileriyle ilgililer... Evde olmak, ev ortamı, sohbet onlara yetiyor. Belki de tüm bu yaşayacakları sevinçleri aile içinde paylaşıp, tadını çıkarmayı tercih ediyorlar. Yakın komşuları veya kardeşleri ile aralarındaki gerginlik sürüyor. İkizler burcu mensupları kısa bir süre daha iletişime dikkat etmeliler...
 
YENGEÇ:
Yengeçler bu hafta aileleriyle oturup bazı kararlar alıyorlar. Ortak alınan bu karar için bu dönem olumlu... Bir araya gelme açısından da sevindirici... Onların parasal zorlayıcı şartları bir süre daha devam ediyor. Çocuklarıyla güzel bir ilişki içerisindeler. Belki çocuklarından alacakları güzel haberler var. İşleri olmayan Yengeçler bu hafta güzel teklifler alabilirler ve bu teklifleri değerlendirirlerse onlar için hayırlı olur...
 
ASLAN:
Aslanların bu hafta yeni bir eğitim olanağına kavuşmaları, kayıt, karar gibi konularda bir başlangıç yapmaları olası...Ortakları veya eşleriyle sırf sabırsız ve gergin davranışları yüzünden tartışmalar yaşayabilirler. Çünkü hiçbir şey yapmasalar da bu hafta öyle algılanıyorlar. Yeni bir ev açma konusunda fırsatlar doğabilir. Bu daha ziyade bekar Aslanların kendi başlarına yapacakları bir başlangıç... Ayrıca işsiz Aslanlar da hayal ettikleri işle ilgili teklif alabilir, bu konuda karar bile vererek, bürokratik işlemlere başlayabilirler.
 
BAŞAK:
Başaklar ruhsal olarak çok faaller... evlerinde enerjikler... bitmez tükenmez bir faaliyet içerisindeler...Onlara da resmi bir yerden bir anlaşmayla beraber karlı bir başlangıç var. Ya bir mahkeme, ya bir miras veya başka bir resmi yerden sevindirici sonuçlar alıyorlar. Komşuları ve kardeşleri ile diyalogları çok yoğun... Yeni dostluklar onların güçlü hissetmelerine vesile oluyor. Uzak yoldan telefonla bir sevindirici haber alıyorlar, bu haber inandıkları bazı konuları tekrar sorgulamalarına yol  açıyor. Parasal konuları sıkıntı etmelerine hiç gerek yok.
 
TERAZİ:
Teraziler özellikle dış görüntülerini ilgilendiren bir konuda radikal bir değişiklik yapıyorlar. Bu değişiklik ise çevreleri tarafından oldukça olumlu karşılanıyor. Onlar da güzel bir mali gelirle ilgili olumlu haberler alıyorlar. Hatta bu konu onları epey kararlı başlangıçlara itiyor. Bu kazançlarını gizlemeyi, saklamayı düşünüyorlar. Eşleri veya ortakları ile ilgili bir karar almaları olası... Ancak bu karar her haliyle karlı... Toplum hayatında yaşadıkları canlılık ve yoğun tempo onları yorabilir.
 
AKREP:
Akrepler kararlı ve disiplinli tavırlarıyla dikkat çekiyorlar, hatta takdir topluyorlar. Bu tavırlarıyla yakınlarında bulunan ve sorunlar yaşadıkları kişilerle sağlam ilişkiler kuruyorlar. Onlar bir yenilenme dönemindeler... Önlerinde açılan yolları görmeleriyle birlikte bu yenilenme döneminde iyi bir yol alıyorlar. Yoğun ve yorucu çalışma tempoları bir müddet daha sürüyor ama onları iş hayatlarında istikrarlı bir hale getiriyor. Bunun neticesini olumlu olarak bir süre sonra alacaklar.
 
YAY:
Yaylar bir süre evlerinden uzaklaşabilirler... Ama bu onların zorunlu olarak yapmaları gereken bir durum... Çocuklarını ilgilendiren bir gelişmeyi sevinerek izliyorlar. Bu onların uzun zamandır karamsar düşündükleri bir konu... Böyle sevinçli bir gelişmeyle hem şaşırıyor, hem seviniyorlar. Merak ettikleri bir konu ile ilgili haber beklemekteler. Daha bir süre bu bekleyiş sürecek... Yayların bir süre daha kendilerini düşünmeye fırsatları yok, tam tersine dışarıyla ve başkalarıyla meşguliyetleri sürüyor.
 
OĞLAK:
Çalışan Oğlaklar işyerlerinden bir değişiklik haberiyle şaşıracaklar… Bu olumlu bir gelişme… Diğer Oğlaklar ise ebeveyn ailelerinin kendilerine ulaştıracağı onları ilgilendiren bir kararla şaşırıyorlar… Çocuklarıyla yoğun bir iletişim içerisindeler… Yalnız onları da yoran bir resmi işleri var. Bu iş Oğlakları direkt olmasa da bir şekilde üzüyor ve kendilerini çaresiz hissediyorlar.
 
KOVA:
Kovalar için de kariyerleri açısından güzel bir dönem… Alacakları belki de terfi gibi haberler onların kendilerine olan güvenini sağlıyor. Kovalar eğitim ve inançlarını ilgilendiren konularda bir başlangıç yapabilirler. Bir karar alabilirler ve bu karar tüm geleceklerini ilgilendirebilir. Eş veya ortaklarının gergin tavırlarıyla uğraşmaya devam ediyorlar. Bu onları oldukça yordu.
 
BALIK:
Balıklar büyük olasılıkla inandıkları bir konuda sonuca varmak, süistimal edildiklerini düşündükleri bir konuyu neticelendirmek için resmi yerlere başvuruyorlar. Eğitimlerini ilgilendiren bazı gelşmeleri sonuçlandırmak için başkalarından yardım istiyorlar ve bu onlar için iyi oluyor. Ev içinde huzursuzlukları sürdüğü için bir süre dışarıda ve açık havada olmalarında yarar var.
 
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE ve YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
SEVGİYLE KALIN
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 63 milyon 359 bin 10491
190 vefat var, vaka 30.110 9496
Ege Denizi'nde büyük deprem... 351
Vali Canbolat'ın Afet Eğitimi ... 284
TCMB Başkanı görevden alındı 262
Sercan Yıldırım Futbol Akademi... 253
Yenişehir’de çifte açılış 249
Vali Canbolat'tan 'Organ Bağış... 244
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv