Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 26 Ağustos - 1 Eylül 2013

Nurhan GENCOL

25.08.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 6991 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 26 Ağustos - 1 Eylül 2013
Merhaba!
 
Başak burcunun ay'ı başladı demiştik... Başaklar tüm Zodyağın en titiz ve ayrıntıcı insanlarıdır. Bazıları tarafından anlaşılamayabilirler. Çünkü onlar detaylarda adeta boğulurlar.
Gerçek bir Başak burcu insanı evhamlıdır. Yiyeceklerine, içeceklerine, hijyene çok önem verir. Evi herzaman temiz ve düzenlidir.
Başaklar hizmet etmek için yaratılmışlardır. Hiç yakınmadan çalışırlar. Duygusal olarak çekingendirler, hatta duygularını hiç belli etmez, duygusuzlukla bile suçlanabilirler.
Başaklar aslında naif insanlardır. Olaylara insanca bakar, insanca yorumlarlar. Onların vicdani duyguları gelişmiştir, gerektiği gibi hareket ederler.
 
KOÇ:
Koçların bolca yardımcı olup, bu yardımlarla göz dolduracakları bir hafta... Bu konuda yardımseverlikleri ve çalışmalarıyla takdir topluyorlar. Toplum içinde olmak ve hoş vakit geçirme yönünde oldukça istekliler. Ve bazı Koçlar bu isteklerini ne olursa olsun yerine getiriyorlar. Eğer bir ortaklık içerisindelerse çok başarılı neticeler alıyorlar, değilseler kendilerini bir ortaklık içerisine giriyorlar. Evleri ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaklar.
 
BOĞA:
Boğaların bu hafta dikkat etmeleri gereken şey; aileleri içerisinde oluşma riski bulunan çatışmalar... Bunu bilerek gerginlik içerisine girmezlerse iyi olur. Çocukları olan Boğalar çocukları ile ilgili çok güzel haberlerle seviniyorlar. Çocukları olmayanlar ise güzel ortamlarda moral buluyorlar.Onlardan istenebilecek bazı yardımlar karşısında kayıtsız kalamıyorlar. Ellerinden geleni yapıyorlar. Bu yıl Boğaların yollardan yana şansları açık. Eğitim amaçlı ya da kültür amaçlı geziler yapacaklar.
 
İKİZLER:
İkizlerin bu yıl parasal şansları hiç bir burcun olmadığı kadar açık olmasına rağmen, zaman zaman karamsarlığa düşüyorlar. İşte böyle bir hafta yaşayacaklar. Oysa işleri ile ilgili son derece olumlu gelişmeler var... Değişik sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışıyorlar. Ayrıca bu hafta spekülatif oyunlardaki şansları da açık... Şans oyunlarını denemelerinde yarar var. Ani yol yapabilirler.
 
YENGEÇ:
Yengeçleri bu hafta parasal olarak zorlu koşullar bekliyor. Harcamalar konusunda dikkat etmelerinde yarar var. Dikkat ettikleri takdirde ilerki günlerde bunun faydasını görecekler. Çünkü bu hafta harcamalar konusunda yeni ortamlar doğabilir. Eğer yoldan bir haber bekliyorlarsa ve bu haber özellikle işle ilgiliyse, bu konuda rahat olabilirler çünkü o bekledikleri olumlu haberi alıyorlar. Ya da yine yoldan onları sevindiren haberler geliyor. Aile içindeki güzel ve huzurlu ortam onları tüm sıkıntılardan koruyor.
 
ASLAN:
Aslanlar Mars'ın bir süreliğine burçlarına geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve bir o kadar da agresif bir tutum içine girebilirler. Özellikle ikili ilişkilerinde sabırsız ve kırıcı olma riski içerisine giriyorlar. Bu tutumları onların gerçekte geçici de olsa bir süreliğine eşleri veya ortakları tarafından yanlış algılanmasına sebep olabilir. Bu hafta onlar da resmi yerlerde kendilerinin, kendilerinin olmasa da başkalarının parasal işleriyle ilgili uğraşabilirler. Sonuç iyi olacak.
 
BAŞAK:
Başaklar parasal olarak güzel bir döneme giriyorlar demiştik... Bu süre içerisinde ummadıkları yerlerden veya bekledikleri ama bir türlü gelmeyen paralarını alabilirler... Hatta ekstradan sürpriz hediyeler bile alarak sevinebilirler. İçlerinde bir değişiklik arzusu duyabilir, bu hisle eski ve bitmiş ilişkilerinden medet umabilirler. Bu biraz kafa karıştırıp, sonradan pişmanlığa sebep olabilir.
 
TERAZİ:
Terazilerin de doğalarında bulunan yardım etme tutkuları bu hafta onları bu yolda yoracak. Birisi veya birilerine yardım edip, yorulup sonradan pişmanlık yaşayacaklar. Onların da gündemlerinde bir emlak alım satımı var. Büyük ihtimalle ya bir emlak alıyorlar ya da satma yolunda girişimleri var. En kötü ihtimalle evlerine büyük bir eşya alıyorlar.
 
AKREP:
Akrepler ruhsal olarak dengelerini bu hafta sağlıyor ve iç huzuru içerisinde çevreleriyle bütünleşiyorlar. Hatta zorlu iş koşulları bile onları bu olumlu moddan çıkarmaya yetmiyor. Bir toplantı veya bir kutlama ile ilgili davet alıyor, bu davete katılma konusunu düşünüyorlar. Akreplerin bu hafta evlerinde yapacakları düzenlemeler var.
 
YAY:
Yaylar ani yol yapma isteği duyabilirler veya böyle bir ortam doğabilir. Bir iş teklifi alma olasılıkları var. İş yaşantıları olmayan Yaylar ise toplumda dikkat çekici bir konuma giriyorlar. Bir şekilde çevrelerinde kendilerinden söz ettirecekler. Hoş vakit geçirebilecekleri ortamlar doğacak, hoş insanlarla bir araya gelecekler.
 
OĞLAK:
Oğlakların sinirlerini bozacak bazı resmi gelişmeleri yaşayacakları bir hafta ve bir süre başlıyor. Bir süre bu resmi işlerle isteksizce uğraşacaklar. Belki bu konuda yoldan gelecek destekle biraz rahatlıyorlar. Onlar da huzurlu bir kariyer ya da toplum yaşamı sağlayan bir süre içerisindeler…Biraz para kaybetme riskleri var. Ama bu kayıp onları sarsmıyor.
 
KOVA:
Kovalar sabırsız bir arayış içerisine giriyorlar. İkili ilişkilerinde oldukça tutkulular… Kovaları da sevindirecek bazı resmi gelişmeler var. Hatta bunu bir şekilde sevdikleriyle paylaşma yoluna bile gidiyorlar. Güzel ve huzur verici bir yol yapma olasılığı ya da teklifi gündeme gelebilir. Onlar uzun süreliğine iş ve kariyer disiplinine kavuşmuş durumdalar.
 
BALIK:
Balıklar oldukça dikkat çekici ve ikili ilişkilerinde, ortaklıklarında şanslılar. Çevrelerini mutlu etme pahasına kendilerini ikinci plana atabilir ve manevi bir yük altında kalabilirler…Parasal şanslarını da yine çevrelerini mutlu etme adına kullanırlarsa aynı riski yaşayabilirler. Herşeyi kararında yapmaları onların dengeli ruh halleri için gerekli…
 
 
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE, YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
SEVGİYLE KALIN…
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 45 milyon 148 bin 9101
10.177 vefat var, vaka 373.154 8201
Tuzla'da tuzlama olmak... 305
A Milli Takım aday kadrosu açı... 276
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 274
Nobel Fizik ödülünü de üç bili... 273
Zorlu mücadele Nilüfer'in 265
Elektrikli cihaza bağlı hastal... 257
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv