Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 23 - 29 Eylül 2013

Nurhan GENCOL

22.09.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7630 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 23 - 29 Eylül 2013

Merhaba,
 
Güneş 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçtiği için bir ay süreyle Terazilerin dönemi başlıyor. Güneşle beraber bu hafta Merkür'de Terazide olacağı için, Teraziler en azından bu hafta oldukça enerjik, bol bol iletişim içerisinde olacaklar. 
 
Terazi bilgili ve pozitif bir burçtur. Her ne kadar Terazilerin dengeli oldukları düşünülse de, aslında onlar sadece adildirler ve yaşamları boyunca da dengeyi ararlar. Zaman zaman iki uçta gider gelirler.
 
Barış ve dengeli bir ilişki isterler. Bu yüzden nispeten erken yaşta evlenebilirler. Eziyetli ve pis işlerden nefret ederler. Alçak gönüllü, sanat eğilimli, tertipli ve özenlidirler. En hoş ve zevkli insanlar bu burcun insanlarıdır.
 
Adalet duydusu bu burcun en belirgin yanıdır. Bu burçtakilerin sık sık ‘Bu haksızlık!’ diye öne çıktığı görülür.
Ve yaşamın haksızlıklarla dolu olduğunu pek kabul etmez, kolayca küser.
 
KOÇ:
Koçlar bu hafta resmi yerlerden bir süredir neticelenmesini bekledikleri işlerinin sonucunu alıyorlar. Bu deneyim onların bundan sonraki yaşamları için bir örnek oluşturacak. Veya çevrelerindeki kişilere emsal teşkil edecek bir netice elde edecekler. Bunun sonunda düzenli bir para kaynağı da oluşabilir. Bir süredir uzak kaldıkları sosyal yaşama enerjik bir şekilde tekrar giriş yapıyorlar.
 
BOĞA:
Boğalar sağlıkları ile ilgili veya yaşamlarını kaliteli hale getirme yolunda oldukça yoğun bir koşturmaca içerisine giriyorlar. Bekar Boğalar tanıştıkları ve olumlu giden ilişkileri varsa, bu beraberliği ciddi bir şekilde resmileştirme yolunda adımlar atıyorlar. Çalışma tempoları onları yorabilir veya işyerlerinde bazı tartışmalar yaşayabilirler.
 
İKİZLER:
İkizler burcu mensupları bu hafta genelde karamsar ve kötümser bir hava içerisindeler. Oysa evlerinde ve sağlıkları ile ilgili ortaya çıkacak olumlu gelişmeler onları sevindirmeli… Cemiyet hayatından pek çok yerden davetler alıyorlar. Onları gerçekten karamsar yapması muhtemel şey, yazışmalar veya haberleşmelerde yaşayabilecekleri gerginlikler, yanlış anlaşılmalar…
 
YENGEÇ:
Yengeçlerde haftanın bir bölümünü huzursuz ve karamsar geçiriyorlar. Ama onlarınki tipik bir Yengeç alınganlığı… Yani sebepsiz…Bu hafta sosyal yaşamlarındaki hareketlilik sürüyor. Hatta bu alanda kalıcı bile olabilirler, yani bir şekilde tanınıyorlar ve beğeniliyorlar. Çocukları ile ilgili güzel gelişmeler var. Bir süre daha zorlu maddi koşullardan şikayetçi olabilirler.
 
ASLAN:
Aslanları görenler hareketli ve enerjik hallerine şaşıyor. Öylesine bir aktivite içerisindeler. Onlar da hafta başında kendilerini yalnız hissedip, terkedilmişlik duygusuna kapılabilirler. Aile içerisinde pek çok işin halli için aranıyorlar. Uzak bir yoldan alacakları ve onları heyecanlandıracak bir haber, araştırmaya yöneltebilir. Sağlık veya hizmet ile ilgili bir konuda büyük değişiklikler yaşayabilirler.
 
BAŞAK:
Başakların evlerinde bir terslik yaşamaları olası… Ya da büyütülmemesi gereken bir sağlık problemi konusunda aşırı endişeler hissedebilirler. Bürokratik konulardaki çözümleme arayışları sürüyor. Halletmeleri gereken bir resmi işleri onları oradan oraya sürüklüyor. Belki de bunun neticesinde kendilerini geliştirecekleri bir konuda yol yapmaları gerekebilecek.
 
TERAZİ:
Teraziler bu ayın şanslı burcu… Merkürün de burçlarında olması yapmaları gereken pek çok işi ve teferruatı hiç sıkılmadan, büyük bir enerjiyle yapacaklarını gösteriyor. Bir yerden düzenli bir gelir elde etme konusunda gelişmeler yaşayacaklar. Bu onları sevindiriyor. Ebeveyn aileleriyle ilgili yarım kalan, çözümlenmemiş işler için fırsatlar doğuyor ve Teraziler bu konuda da istekliler…
 
AKREP:
Akrepler bu hafta kendilerini ifade etmede ve anlatmada oldukça başarılılar. Bu onların olumlu başlangıçlar yapmalarına fırsat yaratıyor. Çok olumlu bir görünümleri var, bu durum onların iş ortaklıkları veya eşleri konusunda pozitif algılanmalarına da sebep oluyor. Sadece ebeveyn evleri ile ilgili bir konu onların yorulmasına sebep olabilir. Ummadıkları bir eğitim alanına başlangıç yapabilir ve bu konuda kendilerini geliştirebilirler.
 
YAY:
Yayların ruh hali oldukça iyi…evlerinde huzurlular… ama bu daha ziyade yanlızlığın verdiği bir huzur… oysa bu yanlızlığı aşmaları gerektiğini düşünmek için yanlış bir dönem. Bu hafta talih oyunlarını denemeliler … uzun zamandır unutulmaya yüz tutmuş bir konuda tekrar bir canlanma yaşıyorlar ve bu canlanmanın neticesinde parasal olarakda rahat bir nefes alıyorlar. Yol yapmaları için uygun bir dönemde değiller.
 
OĞLAK:
Oğlaklarda uzun zamandır aşamadıkları bir sorunu aşıyorlar ve bu onlarda bir manevi huzur yaratıyor. Bu rahatlamayla artık pek çok işlerini, özelliklede gönül işlerini düşünmeye fırsatları oluyor. Ebeveyn aileleri ile güzel bir iletişim içerisindeler. Onların da bu hafta ciddiye alırlarsa şayet, talih oyunlarında şansları açık…Aşk enerjileri yüksek! Bu durumun onlara yanlışlar yaptırmasına izin vermemeliler…
 
KOVA:
Kovalar iş ortaklarının veya eşlerinin tartışmacı ve ters yüzleri ile karşılaşıp, şaşırıyorlar. Moralleri bozuluyor. Şimdi ruhsal terapileri yapmak konusunda yarım kalan enerjilerini tekrar hissedebiliyorlar. Bu onların düşünmelerine, daha sağlam karar vermelerine fırsat yaratıyor. Güzel iş fırsatları ile karşılaşabilirler. Değerlendirmelerinde yarar var.
 
BALIK:
Balıklar huzursuzlar… özellikle evlerinde ve kendi kendilerine yaşadıkları sorunlarında yalnız hissediyorlar. Bir veya birkaç geçici ilişki fırsatı çıkabilir. Bu onları tekrar ruhen yormaktan başka bir işe yaramaz. Yapacakları veya özlemini duydukları gezi imkanlarını kaçırmasınlar… ummadıkları ölçüde güzel geçebilir, çok olumlu bir moralle dönebilirler. Bu onların şu sıralar ihtiyaçları olan bir durum…
 
 
SEVGİYLE KALIN. YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 63 milyon 359 bin 10491
190 vefat var, vaka 30.110 9496
Ege Denizi'nde büyük deprem... 351
Vali Canbolat'ın Afet Eğitimi ... 284
TCMB Başkanı görevden alındı 262
Sercan Yıldırım Futbol Akademi... 253
Yenişehir’de çifte açılış 249
Vali Canbolat'tan 'Organ Bağış... 244
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv