Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 2 Eylül - 8 Eylül 2013

Nurhan GENCOL

01.09.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 6995 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 2 Eylül - 8 Eylül 2013
Merhaba!
 
Başakları anlatmaya devam ediyoruz;
 
Başaklar herşeyi kontrol altında tutmak isterler. Tecrübeler sonucu bilgi edinirler. Onlara uyan söz; 'Ben araştırıyorum' dur. Dostluk ve arkadaşlık onlar için büyük önem taşır. Onlar için her türlü fedakarlığı yaparlar. Özellikle arkadaşlarına iş bulma konusunda çok yardımcı olurlar. Ve karşılık da beklemezler. 
Pratik yönleri oldukça dikkat çekicidir. Hayır demesini bilirler, bu da onların bu işin olmayacağını bildiği içindir. İşleri ile ilgili her detayı hatırlarlar ve bu konuda konuşmaktan hoşlanırlar. 
Bu burcun insanlarının öğrenmeleri gereken şey, başka insanlarla kendilerini aynı kefeye koymamalarıdır. Kendilerinin hoşlanmadıkları şeyleri başkalarına yapmamaktır, çünkü bunu sıkça yaparlar.
 
KOÇ:
Bekar Koçları bu hafta sürpriz tanışmalar bekliyor. Bu dönemde bir şekilde yeni başlangıçlar için fırsatları olacak. Sağlıkları ile ilgili bazı tetkikler yaptırmak durumunda kalabilirler. Ama bu tetkikler önemli bir şey olduğu için değil, onlarda doğabilecek ani bir merak neticesi olacak. Bu hafta Koçlar duygularını ifade etmek amacıyla bolca iletişime ihtiyac hissedecekler.  Evleri ile ilgili bürokratik işlerle uğraşacaklar.
 
BOĞA:
Boğaları bir süreliğine agresif olabilme olasılığına karşı uyarmıştık. O süre devam ediyor. Çevrelerine karşı sabırsız tutumları nedeniyle kırıcı olabilirler. Çalıştıkları yerde veya toplum içerisinde yorulma riskleri var. Böyle olunca sağlıklarına da dikkat etmeleri gerekiyor. Yeni insanlarla tanışabilir, onlarla yoğun iletişim yaşayabilirler. Bu tanışma onlar için yeni bir sosyal çevreye girme, bir sosyal gruba üyelik, politik bir toplulukta çalışmaya başlama anlamına gelebilir.
 
İKİZLER:
İkizler bu hafta yeni bir işe büyük bir başlangıç yapacaklar. Açıkçası bu onlar için iyi bir milat... Ancak bu hafta bu işin yazılı işlerini tamamlamak ayrıntılarıyla uğraşacaklar. Ve sonuçta da bunu kutlamak için bir organizasyon planı bile yapıyorlar. Aynı gelişmeye başka yönden bakarsak, aile içerisinde mutluluk verici bir karar, ki bu; evlilik, nişan gibi bir başlangıç olabilir, onunla ilgili davet ayrıntılarıyla uğraşmak olabilir.
 
YENGEÇ:
Yengeçlere unutmadan bu sene için bir hatırlatma yapalım... Bu sene Yengeçlerin şanslı senesi ama kilo almak gibi de bir riskleri var ya da dış görüntüleri ile ilgili herşeyi abartmak gibi... Buna dikkat ederlerse daha mutlu olacaklar. Bu hafta yine parasal riskli durumları devam ettiği için harcamalarına dikkat etmeye devam etmeliler. Yengeçlerin bazıları da bu hafta eğitimleri ile ilgili bir başlangıç yapacaklar ya da yoldan yepyeni bir şey öğrenecekler. Aile içinde huzurlu dönemleri sürüyor.
 
ASLAN:
Aslanların burcunda bulunan Mars onları yoruyor. Fiziksel bir yorgunluk hissedebilirler. Bu hafta sürüncemede kalmış resmi bir işlerinin hallolması ile ellerinden bir miktar para çıkıyor. Ama bu para onların istekleri doğrultusunda ve bir şeyi satın almayla ilgili... Yoldan güzel haberler alacakları bir dönem yaşıyorlar ya da yola gitme ve gittikleri yerde de mutlu olup, dinlenip dönme gibi bir durumları var. Geçen hafta da onları uyarmıştık, yine söylüyoruz, bu enerjik ve sabırsız dönemlerinde ikili ilişkilerine dikkat etsinler.
 
BAŞAK:
Başaklar ikili ilşkileri ile ilgili bir takım kararlar alıyorlar ve hatta bazıları bu kararları kağıda döküp bir anlaşma bile imzalıyorlar. Onların bu dönem parasal şansları yerinde ve tutkulular. Bekar Başaklar geçici de olsa eğlenceli birliktelikler yaşayabilir, arzu ederlerse bu şanslı dönemlerini sürekliliğe bile çevirebilirler. Ruhsal olarak huzursuzlar ve bu sinirlerini etkiliyor. Zaten titiz olan başaklar bu hafta ev işlerini veya sağlıklarını abartıp yorulabilirler ya da ufak tefek kazalara karşı hassas olabilirler.
 
TERAZİ:
Terazilerin yumuşak ve sevecen tutumu çevrelerini mutlu ediyor. Daha dengeli davranıyorlar. Evleri ile ilgili bir başlangıç yapacaklar. Evleri ile ilgili resmi formalitelerle uğraşacaklar. Sağlıkları veya yaşam tarzları ile ilgili kararlar alıyorlar. Sosyal çevrelerinde yoğunlar... Bir telaş yaşayabilirler. Onların da çocukları ile ilgili bir koşturmacaları olacak. Fazla endişe etmemeleri gerek ... Teraziler bu sene aile evlerini kafalarında hallettiler, şanslılar ve sorunları olmayacak.
 
AKREP:
Akreplerin olumlu ruh halleri onların huzur bulmalarını sağlıyor. Bu durum çevrelerine de etki ediyor. Özellikle bir süredir askıya aldıkları evleri ile ilgili güzel planlar yapıyorlar. Hatta belki güzel şeyler alıyorlar. Sağlıkları iyi... Onlar da bu hafta çocukları ile ilgili bir gelişme, bir başlangıç yaşacaklar. Gerçi biraz şaşıracak, biraz sıkılacaklar ama bu geçici bir gelişme... İşyerleri veya toplum içindeki zorlu koşullar sürüyor. Ruhsal huzurları tüm bu zorlu koşulların üstesinden gelmeye yetiyor.
 
YAY:
İşi olmayan, iş haberi bekleyen Yayların bu hafta yeni bir işe başlama durumları var. Bu yeni başlangıcın koşturmasını yaşayacaklar. Aniden, hiç düşünmedikleri anda bir yol fırsatı çıkabilir ama hemen ardından da bu fırsat ortadan kalkabilir. Yaylar bir süre daha toplumsal yaşamda başrol oynamaya devam edecekler, toplantılarda, eğlencelerde boy gösterecekler. Ayrıca şanslı oldukları bu dönemde ufak tefek şans oyunları oynamaları eğlenceli olabilir.
 
OĞLAK:
Bu senenin eş ilişkileri açısından en şanslı burcu Oğlaklar... Oğlaklar da geçici aşklar yaşayabilecekleri bir dönemdeler. Kendilerini tutkulu hissediyorlar. Kadın Oğlaklar üreme organları ile ilgili sorunlar yaşayabilir, ufak tefek operasyon riskleri taşıyabilirler. İş huzurları sürüyor. Yoldan gelecek bir teklif bazılarının yer değiştirmesine neden olabilir. Çünkü bu teklif resmi bir yerden geliyor ve bu kararı vermek için ise bir süre daha bu yolla iletişimleri gerekiyor.
 
KOVA:
Kovalar bu hafta bekledikleri bir yerden nihayet paralarını alıyorlar. Onların da resmi yerlerde bir süre işleri olacak. Zaman zaman bu konuda karamsarlığa düşseler de, bu halletmeleri gereken bir iş... İkili ilişkiler ve ortaklıklar açısından zorlu ve yorucu bir dönemden geçiyorlar. Dışarıdan gelecek güzel haberlerle seviniyorlar. Eğitim hayatları ile ilgili meydana gelecek olumlu gelişmeler var. Bekar Kova kadınları son derece maskülen bir erkekle karşılaşabilir, ikili ilişkilerinde karar vermek durumunda kalabilirler.
 
BALIK:
Balıkların bu hafta ruhsal olarak kafaları karışık olduğundan evlerinde de huzursuzlar. Ne yapacaklarını bilemiyorlar ve kendilerini dışarı atıyorlar. Sosyal çevresi yoğun, konuşkan bir hayat arkadaşın teklifi ile yeni bir başlangıç yapabilirler. Verici oldukları bu dönemde karşılarına çıkan bu insan oldukça şanslı... Pek çok paylaşımlar yaşıyorlar ve güzel vakit geçiriyorlar. Bu açıdan bakıldığında Balıkların ev dışına çıkmaları oldukça hayırlı... Kısacası Balıklar dışarıda daha şanslılar.
 
YILDIZLAR YOLDAŞINIZ ve HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN!
SEVGİYLE KALIN!
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 41 milyon 333 bin 8748
9.584 vefat var, vaka 355.528 7962
'HES Kodu' kararına erteleme! 305
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 271
İşte MB'den yeni faiz kararı 259
Aktaş: 'Bursaspor'a sahip çık,... 252
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 245
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 234
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv