Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 19 - 25 Ağustos 2013

Nurhan GENCOL

18.08.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7110 defa okundu 1 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 19 - 25 Ağustos 2013

Merhaba...!
Bu hafta içinden itibaren Güneş Başak Burcuna geçiyor ve bir ay süreyle orada kalacak. Başakların bu dönemde şanslı olduklarını ve isterlerse bunu değerlendirebileceklerini belirtmek gerek... Merkürün de bir süreliğine Başak burcunda olacak olması ayrıca onları dışa dönük, konuşkan ve iletişimde başarılı yapacak. Çekingen Başakların bu durumda pek çok şeyi kotarabileceği görülüyor.
 
Başak burcu mensupları da aynı İkizler gibi Merkür tarafından yönetilir. Merkür etkisinde olmak ise onları çabuk öfkelenen bir tip yapar. Ancak çabuk öfkelendikleri halde, görüş ayrılıklarını tartışarak gidermeyi, yıkıcı kaygılara girmemeyi tercih ederler. Onlarda zihinsel faaliyetlerle ilgilidirler. Yazılı ve sözlü becerileri gelişmiştir, mantık yürütmeyi bilirler. Bu durum onların çabuk öğrenmesini kolaylaştırır. Fazla sosyal ve dışa dönük değillerdir.
 
Ciddi, düşünceli, alçak gönüllü ve çalışkandırlar. Vakitlerinin çoğu insanlara yardım etmeyle geçer. En büyük amaçları birşeyler öğrenmek ve fikirsel kalitelerini yükseltmektir. Ayrıntılar dikkatlerini çeker. Pratik, tedbirli ve ileri görüşlüdürler.
 
KOÇ: Koçlar bu hafta sosyal ilşkilerinde sıkıntılılar… Gerçekte olmayan bazı kurgusal dertleri kendilerine dert ediyorlar. Neyse ki evlerinde eşleri veya birlikte oldukları kişiyle ilişkileri iyi… Bekar ve erkek Koçlar ise bu hafta gönüllerine hitap edecek biriyle tanışma fırsatı yakalıyorlar. Başarılı hizmetlerle göz dolduracakları bir döneme başlıyorlar. Bu konuda iletişimleri de oldukça başarılı…
 
BOĞA: Boğaların aileleriyle yoğun ve güzel bir ilişkileri, iletişimleri var. Aniden kısa yolculuklar yapabilirler… Onlar da evlerinde oldukça rahat ve huzurlular… İşsiz olan Boğalar hizmet sektöründen olan bir dalda çalışmaya başlayabilir ya da bu dalda teklifler alabilirler. Kısa bir süre sonra arkadaşlarıyla yoğun birliktelikler ve eğlenceli günler yaşayacaklar.
 
İKİZLER: İkizler de bu hafta sonu ani bir yolculuk yapabilir. Ve bu yolculuktan yeni bir başlangıçla ilgili olumlu bir gelişme ile geri dönebilirler… Zaten şu anda da yollarla ilgili yoğun bir konuşma trafiği yaşıyor olmalılar. Ailelerine zaman ayıramamak veya dostlarıyla gönüllerince bir araya gelememekten yakınıyorlar. Spekülatif şansları şu aralar iyi…
 
YENGEÇ: Yengeçlerin aile içi olumlu ortamları sürüyor. Eğlenmeye ve dostlarıyla birlikte olmaya onların da ne yazıkki zamanları yok veya özellikle zaman ayırmak istemiyorlar. Yengeçlerin de kısa yoldan ve yakınlarından alacakları olumlu haberler onları harekete geçirecek. Uzun zamandır hayalini kurdukları bir plan yapıp, onu gerçekleştirmek isteyecekler.
 
ASLAN: Aslanlar para kazanabilecekleri bir döneme başlıyorlar ama bu onları epey yoracak. Hatta bu yorgunluk çevrelerine de aksedecek ve Aslanlar bu yorgunluğun acısını yakınlarından alacaklar. Çünkü bu yıl Aslanlar hangi konumda olurlarsa olsunlar, onu abartma eğilimindeler. Kısa ve güzel bir yol morallerini düzeltiyor.
 
BAŞAK: Başaklar bu ayın şanslıları olmalılar, bunu değerlendirmeliler… Olumlu ilişkileri onları motive ediyor ve ruhen canlanmalarını sağlıyor. Parasal açıdan da güzel bir döneme giriyorlar. Ayrıca resmi kaynaklardan halledilmesi gereken işleri ile ilgili olumlu gelişmelerden mutluluk duyacaklar. Aşk ilşkileri de tatmin edici…
 
TERAZİ: Teraziler olaylara olumlu bakmaya başlıyorlar. Herkes tarafından onaylanan bir ruh hali içerisindeler… Arkadaş çevrelerinden hayal kırıcı bazı deneyimler yaşayabilirler. Ya kırılacak ya da istemeden de olsa kıracakları bir sosyal ortamdan uzaklaşmak isteği duyacaklar ve bir daha da orada olmamaya karar verecekler. Ruh halleri daha da olumluya gidiyor, yeni başlangıçlar için olumlu bir dönemdeler.
 
AKREP: Akrepler bu hafta yorucu bir çalışma ortamında oldukça aktifler… Ancak dostları ve yakınları tarafından yardım alıp, rahatlıyorlar. Onlar da evlerinde rahat ve huzurlular… Hafta sonunu dinlenerek geçiriyorlar. Evlerine çok uzun zamandır almayı istedikleri bir şeyi alıyorlar ve evleriyle bütünleşiyorlar.
 
YAY: Yaylar için kariyerleri veya çalışma yaşantıları ile ilgili olumlu bir dönem başlıyor. Pek çok teklif arasında kalabilirler. Bu tekliflerin bazıları yakın çevrelerinden gelebilir. Aileleriyle ilşkileri de bu gelişmelerden olumlu olarak etkileniyor. Yeni dostlar ediniyor, bundan mutluluk duyuyorlar. Bu kimseler hayat boyu onların yanında olacaklar.
 
OĞLAK: Oğlakları uzun zamandır bekledikleri veya tam tersine hiç düşünmedikleri bir iş ortamına kavuşuyorlar. Bu ortam belki görsel anlamda güzel bir iş ortamı… Huzur verici ve estetik… Resmi yerlerde olan bir işleri için koşturmacalı ve mücadele gerektiren bir gelişme yaşayacaklar. Uzak yerlerden, hatta başka ülkelerden gelebilecek değişik haberlere hazır olmalılar… Bir şekilde yoğun bir iletişim yaşayacaklar.
 
KOVA: Kovaların çekici oldukları ve karşı cins tarafından dikkat çekici bulundukları bir süreç başlıyor. Onlar da tüm bunlardan etkilenerek acele edip, sabırsızlık duyabilirler. Eğitim hayatları ile ilgili güzel gelişmeler var. Şu sıralar parasal konuları kendilerine dert ediyorlar. Evlerindeki yorucu şartlar ortadan kalkıyor ve rahatlıyorlar.
 
BALIK: Balıklar da ilişkilerinde rahatlıyorlar. Onları üzen veya endişeye düşüren birliktelikleri düzene giriyor ve bu onları sakinleştiriyor. Balıklar genelde çok hassas insanlar ve insan ilşkilerinde de içlerine doğduğu gibi hareket ediyorlar. Bu onların doğası… Şimdi daha verimli olabilir, çevrelerini de mutlu edebilirler.
 
YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 41 milyon 333 bin 8748
9.584 vefat var, vaka 355.528 7962
'HES Kodu' kararına erteleme! 305
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 271
İşte MB'den yeni faiz kararı 259
Aktaş: 'Bursaspor'a sahip çık,... 252
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 245
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 234
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv