Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yıldız Günlükleri 16 - 22 Eylül 2013

Nurhan GENCOL

16.09.2013 12:28 tarihinde yayınlandı 7796 defa okundu 0 defa yorumlandı
Yıldız Günlükleri 16 - 22 Eylül 2013

Merhaba!
 
Gökyüzünü ve gökyüzünde olup bitenleri karmaşık bulabilirsiniz. O yüzden teknik terimlerle iyice kafanızı karıştırmak, eğlenceli bir yol gösterinin tatsızlaşması demektir.
 
Her ay değişen güneş burçları ile sadece o ayın burcu ile ilgili bazı tanıtımlar yapmak daha kolay ... en azından o ay hangi burcun şanslı olduğunu biliyorsunuz.
 
Gerçekten de, her burç kendi ayında ve diğer bir deyimle, güneş onun burcundayken daha şanslı ve rahattır. Bu bilgi kullanılabilirse, ne denli doğru olduğu görülür.
 
Astroloji bir gizemdir gerçekten... Her insan ise bu gizemi çözmek için bir adaydır. Her insan diyoruz, çünkü astroloji ile ilgilenmenin şartı sadece sevmek ve ilgi duymaktır. Hep karıştırıldığı üzere gelecekten haber verme iddiasında olan fallarla uğraşanların yeteneklerine ihtiyaç yoktur.
 
Sadece belki yorumlama yeteneğinizin olması ve bu konuda çıkan literatürü hakkıyla takip etmeniz yeterlidir. Bu biraz zaman alır belki ama, sevdiğiniz zaman buna değdiğini görürsünüz.
 
KOÇ:
Koçların bu ayın 19'unda dolunaydan sağlıklarının ve morallerinin etkileneceğini söyleyebiliriz. Ailelerini ilgilendiren resmi bir işle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Ama bu onların otaklıklarını ya da eşleriyle olan ilişkilerini tekrar gözden geçirmelerine neden olacak. Bir müddet sosyal yaşamdan uzak yaşamak onları moral açısında olumsuz etkileyebilir.
 
BOĞA:
Boğalar dolunaydan sosyal veya arkadaş çevreleriyle ilgili olarak etkileniyorlar. Onları üzecek, hayal kırıklığı yaşayacakları bir gelişme yaşayabilirler. Bekar Boğaların tanışacakları ve etkilenecekleri kişiyi dostları ile tanıştırmaları olası... Bu tanıştırma olumlu bir hava yaratıyor. Aynı olumlu havayı aile için söylemek şu an için mümkün değil. Bir süre aile ihtilafıyla uğraşmak zorundalar...
 
İKİZLER:
İkizlerin iş ve kariyerleri ile ilgili bir aksama yaşamaları mümkün. Çok abartıp, inandıkları bir konuda bir aksama veya terslikler yaşayabilirler. Sağlıkları ile ilgili bir konuda ummadıkları olumlu bir gelişme sonunda tahmin ettikleri olası masraflarının ortadan kalkması sevindiriyor. Evle ilgili komşularıyla bir tartışma veya terslik gündeme gelebilir.
 
YENGEÇ:
Yengeçler bu hafta dolunayın etkisini eğitim hayatlarında yaşayacaklar. Öğrenmek istedikleri bir konu ile ilgili aksamalar veya gecikmeler olacak. Aynı şeyi belki uzun yol yapma istekleri ile ilgili de yaşayabilirler. Aileleriyle bir süre çok yoğun iletişim içerisinde olacaklar ve hassas, alıngan oldukları konularda ailelerinden olumlu destekler alacaklar. Bu hafta bol bol davetlere katılabilirler.
 
ASLAN:
Aslanlar resmi bir yerden para ile ilgili bir beklentileri hakkında olumsuz gelişmeler yaşamak zorunda kalacaklar. Veya hoşlandıklarını düşünüp inandıkları bir insanla ilgili bir miktar para kaybedebilirler. Ama onların da imdadına aileleri yetişiyor ve gerek moral, gerekse maddi anlamda rahatlıyorlar. Bir mülkle ilgili koşuşturma ve telaşlı bir iletişim yaşayacaklar.
 
BAŞAK:
Başakların eşleri veya ortaklıkları ile ilgili bir aksaklık, bir pürüz yaşayacaklarını söyleyebiliriz. Belki başakların ışığı ve enerjisi birlikte oldukları insanı kıskançlık anlamında rahatsız ediyor. Öylesine dikkat çekiciler. Çok hızlı düşünüp, yakın dostlarını ilgilendiren bir konuda karar vermek zorunda kalabilirler. Onlarda mali konularda bir bürokratik koşturmaca yaşayacaklar.
 
TERAZİ:
Teraziler onları üzen bir konuda konuşmak ve konuşarak çözüme kavuşturmak ihtiyacı hissedecekler. Bu hafta sağlık olarak biraz hassaslar... Dolunay onların genel anlamda güçsüz hissetmelerine neden olabilir. Para konusunda bir süre rahat ve güzel gelişmeler yaşamak durumunda kalacakları için, bu parayı hemen değerlendirme yoluna gidecekler, bir yatırım yapacaklar.
 
AKREP:
Akrepler kariyerleri ya da iş hayatları ile ilgili yeni ve güzel şeyler düşünüyorlar. Eğer bir iş sahibi iseler inisayatifi üzerlerine alacakları ile ilgili bir güven duygusu onları motive ediyor. Ayrıca konuşma, iletişime dayalı bir iş fırsatı ise bazı Akreplere alternatif olabilir. Yine de bir süre daha yorucu çalışmak durumda olacaklarını söyleyebiliriz. Topluma katılamama durumu onları rahatsız ediyor.
 
YAY:
Yayların olumlu bir ruh halini sürekli hale getirme çabası içerisinde olduğunu söylemek mümkün. Sanki bir meditasyon veya olumlu düşünme disiplini arzusundalar. Bir yanlızlık duygusu yaşayabilirler. Kendileri hakkında hayal ettikleri bazı şeylerin gerçek olmadığını farketmek onları üzebilir. Aile içerisinde baba veya baba figüründe olan bir erkekten sıkıntılarıyla ilgili destek alıyorlar.
 
OĞLAK:
Oğlaklar enerjilerini kullanmak yönünde yeni gelişmeler yaşıyorlar. Bir yola gitmek fikri birden gerçekleşebiliyor. Toplum hayatları içinden biri dikkatlerini çekebilir ve bu insanın her yönünü idealize edip, hayal kurabilirler. Bu insan onlara bazı pişman olabilecekleri şeylerde yaptırabilir. Çünkü bu konuda karşılarındaki insanı kusursuz görüyorlar ve hatalarını gözardı ediyorlar.
 
KOVA:
Kovaların ellerine geçme olasılığı olan bir miktar parayı harcarken o anki aşırı isteklerine göre davranmamalarında yarar var. Çünkü ellerine bir miktar para geçecek.  Çok yoğun bir telefon iletişimi yaşayacaklar. Ortaklıklarınde veya ikili ilişkilerinde yorucu gelişmeler olabilir. İş hayatlarında da güzel haberlerin olduğu bir süreç yaşıyorlar. Bu süreyi iyi değerlendirirlerse daha huzurlu olacaklar.
 
BALIK:
Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay Balık burcunda olduğu için, Balıklar dramatik bir hava içerisindeler ve çevreleri tarafından alıngan olarak algılanıyorlar. Dinlenip iyi vakit geçirebilecekleri bir yol yapıyorlar. Bu seyahat onların geri dönüşlerinde hayata daha farklı bakmalarına neden oluyor. Hala kısmetleri açık, eğer farkedebilirlerse çevrelerinde onları motive edecek pek çok eş adayı mevcut!
 
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE ve YILDIZLAR YOLDAŞINIZ OLSUN!
 
SEVGİYLE KALIN!
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8916
9.799 vefat var, vaka 361.801 8056
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 287
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 270
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 265
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 251
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv