Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Vali Yakup Canbolat Polis Teşkilatı'nı kutladı

09.04.2019 17:54 tarihinde yayınlandı 482 defa okundu 0 defa yorumlandı
Vali Yakup Canbolat Polis Teşkilatı'nı kutladı
VALİ YAKUP CANBOLAT’IN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 174. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Büyük fedakârlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla, milletin barış ve emniyet içinde yaşaması için üstün bir vazife anlayışıyla 174 yaşına ulaşan Türk Polis Teşkilatımızın, kuruluşunu büyük onur ve gururla kutluyoruz.
 
Türk Polis Teşkilatımız, devletin kanun ve nizamını temin etmek, vatandaşın hakkını korumak, halk ile devlet arasında köprü kurmak, devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü, huzur ve güvenliğini sağlamak gibi kutsal bir görevi üstlenmiştir.
 
10 Nisan 1845 tarihinden günümüze kadar canla, başla görevini ifa eden Teşkilat Mensuplarının,  fedakâr ve cansiperane çalışmalarının halkımıza güven ve gurur verdiği muhakkaktır. Görüyor ve tanık oluyorum ki Bursa Polisinin en küçük rütbelisinden, İl Emniyet Müdürüne kadar, her düzeydeki görevli arkadaşlarım,  Bursalıların birlik ve beraberlik, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamalarını sağlamak için gece gündüz demeden ellerinden geleni yapıyorlar ve aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Cansiperane çalışmalarından dolayı Bursa İl Emniyet Müdürümüz ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum.
 
Ayrıca, Bursa polisinin başarılı çalışmalarını yakından ve dikkatle izleyerek gerek güvenliğin sağlanmasında, gerekse suç ve suçluyla mücadele edilmesinde polisimize desteğini esirgemeyen saygıdeğer Bursa halkına da teşekkürlerimi sunuyorum.
 
Bu duygularla; Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına aileleriyle birlikte sağlıklı, başarılı günler diliyorum.

Bursa Valisi
Yakup CANBOLAT

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Yeşilçam yasta! 542
Altın Palmiye Güney Koreli yön... 436
Korumak için hala şansımız var... 421
Meme kanseri tedavisinde umut ... 413
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu... 413
Peru'da çok büyük deprem! 404
Gazişehir Süper Lig’de! 396
Babaların çocuk bakımına ayırd... 389
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv