Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Vali Canbolat'tan 'Yeni Yıl' mesajı

31.12.2018 21:15 tarihinde yayınlandı 845 defa okundu 0 defa yorumlandı
Vali Canbolat'tan 'Yeni Yıl' mesajı
Değerli Bursalılar;
 
Hüzünleri, sevinçleri ve yaşanan acı tatlı hatıraları ile gerek ülkemiz gerekse dünya için birçok önemli gelişmeye sahne olan bir yılı daha geride bırakıyoruz.
 
Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın muhasebesini yaparken,dünyada yaşanan göçlere, savaşlara, yaşanan insani krizlere bakarak kimilerinin kan ve gözyaşı ile sulanmış bir yılı geride bıraktığına, kimilerinin de insana ve insanlığa katkı sunduğu bir yılı geride bıraktığına şahit oluyoruz. Ne mutlu bizlere ki millet olarak geride bıraktığımız yılda yine mazlumların yanında olduk. 2019 yılında da gücümüze inanarak, umudumuzu canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan yine ve yeniden yaratılanı yaratandan dolayı hoşgörmeye devam edeceğiz.
 
Yeni yılda, özellikle ilimizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Bursa’nın her yönüyle bir marka kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda,  tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilimizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması,  en büyük gücümüzdür.  Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.
 
Tüm Bursalıların ve her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın yeni yılını kutlarken, 2019’un ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, sizlere saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.
 
Yakup CANBOLAT
Bursa Valisi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Meme kanseri tedavisinde umut ... 453
Korumak için hala şansımız var... 436
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu... 426
Babaların çocuk bakımına ayırd... 424
Gazişehir Süper Lig’de! 410
Türkyılmaz: 'Kumyaka eski güze... 404
Milli Takım'a moral oldu! 381
Mudanya'da 7'den 70'e satranç ... 380
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv