Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Ünlü çift boşanıyor!

06.01.2015 15:56 tarihinde yayınlandı 6470 defa okundu 0 defa yorumlandı
Ünlü çift boşanıyor!
Emre Altuğ ve Çağla Şikel boşanıyor

Emre Altuğ ve Çağla Şikel boşanma kararı aldı. İkilinin avukatı bir basın açıklaması yaparak bu kararı duyurdu.
Avukatları aracılığı ile yapılan açıklamada ayrılık kararı alan ünlü çift çocuklarının zarar görmemesi için konu ile ilgili yayın yasağı aldığını bildirdi.
 
Yapılan açıklama şu şekilde:
Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz, büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimizin yanında olarak görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli yıllar için birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir. İki evladımızın psikolojik gelişimlerini olumsuz etkileyecek haberlerin yapılmamasını ve reyting uğruna çocuklarımıza zarar verecek cinsten haberlerden kaçınılmasını bilhassa siz değerli basın mensuplarından ehemmiyetle rica ediyoruz. Kaldı ki, Sayın Avukat Esennur Ezgi tarafından, bu süreçte çocuklarımızın zarar görmemesi adına davaya ilişkin olarak Yayın Yasağı alınmış bulunmaktadır. Basın açıklamamız dışında mesnetsiz ve çirkin iddiaların ortaya atılması halinde, buna ilişkin yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.
Konuyla alakalı yaptığımız açıklamaların yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Her ikimiz ve çocuklarımız için hassas olan bu süreçte, siz değerli basın mensuplarının göstereceği duyarlılığa şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 63 milyon 359 bin 10491
190 vefat var, vaka 30.110 9496
Ege Denizi'nde büyük deprem... 351
Vali Canbolat'ın Afet Eğitimi ... 284
TCMB Başkanı görevden alındı 262
Sercan Yıldırım Futbol Akademi... 253
Yenişehir’de çifte açılış 249
Vali Canbolat'tan 'Organ Bağış... 244
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv