Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Türkyılmaz'dan çocuklara buz pateni hediyesi

28.01.2019 23:05 tarihinde yayınlandı 503 defa okundu 0 defa yorumlandı
Türkyılmaz'dan çocuklara buz pateni hediyesi
Mudanya Belediyesi, eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrencilere karne hediyesi olarak bu pisti oluşturdu. Mütareke Meydanı’nda kurulan buz pistinde ilk kez patenle kaymanın tadını çıkaran çocuklara Başkan Hayri Türkyılmaz da eşlik etti. 
 
Mudanya Belediyesi; çocukları ve gençleri sportif aktivitelere yönlendirmek ve yaşamlarına farklılık katmak amacıyla ücretsiz olarak düzenlediği etkinlikleri sürdürüyor. 

Bu kapsamda Mütareke Meydanı’nda kurulan buz pistinde eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler ilk kez patenle kaymanın tadını çıkardı. Çocuklar, kendilerine arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri bir hediye veren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a teşekkür etti. Çocuklara eşlik eden Başkan Hayri Türkyılmaz, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederken, “Geleceğimizin teminatı sizlere ne yapsak azdır. Derslerinizde öncelikle başarılı olacaksınız. Biz de sizlere en güzel hediyeleri sunacağız. Herşey sizin için, sizleri çok seviyorum” dedi. Meydanda kurulan oyun grupları da yine çocukların ilgi odağı oldu. Mütareke Meydanı’nda kurulan pistte, aileleri yanında olan çocuklara 3 Şubat tarihine kadar eğitmen gözetiminde buz pateni eğitimi verilecek. Paten, koruyucu donanım ve kasklar da yine belediye tarafından ücretsiz olarak sunulacak.

 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
İşte ZTK Çeyrek Final kuraları 523
Tatil müzede güzel 519
Fidanlar yeşil Bursa için topr... 508
Türkyılmaz'dan çocuklara buz p... 503
Alışveriş çantaları Büyükşehir... 500
UNICEF'ten çocuklar için yardı... 499
Okyanustan eve suyun serüveni 499
Öfkeli ve hüzünlü şarkı sözler... 496
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv