Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Turgay Erdem Üçpınar’da sorunları dinledi

09.11.2019 20:12 tarihinde yayınlandı 97 defa okundu 0 defa yorumlandı
Turgay Erdem Üçpınar’da sorunları dinledi
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, ‘Başkan Burada’ uygulaması kapsamında Üçpınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Bölgede incelemelerde bulunarak sıkıntıları dinleyen Başkan Erdem, periyodik olarak kırsal mahalleleri ziyaret edecek.
 
Nilüfer’de önceki dönem başlayan ‘Başkan Burada’ uygulamasını sürdüren Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, yeni dönemin ilk ziyaretini Üçpınar Mahallesi’ne yaptı. Uygulama kapsamında periyodik aralıklarla mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorun ve şikayetlerini yerinde inceleyecek olan Başkan Erdem, önce Cuma namazında vatandaşlarla biraraya gelerek Mevlid kandillerini kutladı ardından da Muhtar Adnan Uçar ile biraraya geldi.

Üçpınar Mahallesi’nin ihtiyaçlarını dile getiren Muhtar Uçar, bölge okulunun tadilatı, asfaltlanacak yollar, çevre düzenlemesi gibi taleplerde bulunurken, Delikli Taş Mağarası’nın da turizme kazandırılmasını istedi. Başkan Turgay Erdem ise, Nilüfer Alternatif Turizm Destinasyonları Mysia Yolları güzergâhında bulunan Deliklitaş Mağarası’nda incelenmelerde bulunarak yapılması gereken çalışmaları yerinde gözlemledi.

İhtiyaçları yerinde görerek tespit etmek açısından “Başkan Burada” uygulamasının çok verimli geçtiğini belirten Başkan Erdem, iki haftalık periyotlarla kırsal mahalleleri ziyaret ederek bölge halkıyla bir araya gelecek.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Suriye'den acı haber bitmiyor! 196
MB'den faiz indirirmi! 187
'Cumuriyet, Türk Ulusu’nun en ... 184
Valilikten meteorolojik uyarı! 179
Derbinin kazananı Beşiktaş! 179
Halterde Nilüfer’e şampiyonluk... 179
Bursaspor Kupada 5. Turda! 177
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv