Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Turgay Erdem Nilüferli muhtarlarla buluştu

02.02.2019 20:54 tarihinde yayınlandı 483 defa okundu 0 defa yorumlandı
Turgay Erdem Nilüferli muhtarlarla buluştu
CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem,  Nilüfer’in gıpta edilen bir ilçe haline gelmesinde muhtarların büyük emekleri olduğunu belirterek, ‘’Muhtarlarımızın hizmetleri kentimizi daha yaşanılabilir kılmak adına bizim için çok önemlidir” dedi.

Erdem, Bursa Nilüfer Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen, ‘’Nilüfer’i Yönetenler’’ adlı kahvaltılı toplantıda, muhtarlarla bir araya geldi.

CHP, İYİ Parti, Saadet, MHP, AKP ve BBP Nilüfer ilçe başkanlarının da katıldığı toplantıda,  15 yıldır Nilüfer’i yönetenlerin arasında yer aldığını hatırlatan Erdem, “Nilüfer’le ilgili çalışmaların hemen hemen hepsinde Sayın Bozbey ile beraber görev aldım’’ diye konuştu.

Yeni dönemde aday olmayacak muhtarları bugüne kadarki çalışmaları nedeniyle tebrik eden Erdem, şunları söyledi: 
“Bugün aramızda olmayan Atlas, Yüzüncüyıl Ve Fethiye muhtarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Nilüfer’e katkı sağladılar ve yol gösterdiler, onlara minnettarız. Aday olan tüm muhtarlarımıza da başarılar diliyorum. Hep birlikte Nilüfer’i daha güzel, daha estetik, daha güvenli bir kent yapmak için çaba göstereceğiz. Nilüfer’in gıpta edilen bir ilçe haline gelmesinde muhtarlarımızın büyük emekleri var. Muhtarlarımızın hizmetleri kentimizi daha yaşanılabilir kılmak adına bizim için çok önemlidir Bununla ilgili birlikte yaşama geçireceğimiz projelerimiz bulunuyor. Mahalle komitelerinin desteğiyle önümüzdeki 5 yılda da Nilüfer’i Türkiye’nin örnek kentleri arasında ilk sıralara taşımayı sürdüreceğiz.” 

Bursa Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ise katkıları nedeniyle CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem’e teşekkür etti. 

Konuşmaların ardından Nilüfer’e emek veren muhtarlara plaketleri sunuldu.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
136 adrese erişim yasağı! 254
Kahkaha Sesi Otizm hastalarını... 252
Süper Kupa Galatasaray'ın 249
Başkan Erdem’den hayvan dostu ... 248
Orman yangını sabotaj mı? 248
512 TL.'lik Oto Yol açıldı! 245
Ege'de korkutan deprem! 244
İnternet televizyonlarına RTÜK... 244
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv