Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Turgay Erdem’den Gemlik’e iade-i ziyaret

08.10.2019 11:01 tarihinde yayınlandı 87 defa okundu 0 defa yorumlandı
Turgay Erdem’den Gemlik’e iade-i ziyaret
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Turgay Erdem, geçtiğimiz hafta Gemlik Belediyesi’nde yaşanan saldırı dolayısıyla Mehmet Uğur Sertaslan ve Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, başkan yardımcılarıyla birlikte Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Turgay Erdem ve beraberindekiler Sertaslan ve Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk’e geçmiş olsun dileklerinde bulunarak saldırıyı kınadılar. 
 
Ziyarette iki belediye arasında işbirliği yaparak daha etkin hizmetlerin ortaya koyulabileceğini vurgulayan Başkan Turgay Erdem, “Mehmet Uğur Sertaslan ve ekibine başarılar diliyorum. İki belediye arasındaki ilişkileri daha güçlü kılmak istiyoruz. Her türlü konuda ortak çalışma biçimlerini oluşturabiliriz. Sık sık yaptığımız iş birliği ve paylaşımlarımız, bundan sonra da artarak devam edecek” dedi. 
 
Belediyecilik uygulamaları konusunda Nilüfer’i rol model aldıklarını ifade eden Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Nilüfer Belediyesi’nin bilgi ve birikiminden yararlanmaya ihtiyacımız var. Her türlü işbirliğine hazırız. Belediyecilikte hizmetin beklemeye vakti yok. Nilüfer Belediyesi ve Turgay Erdem’in tecrübeleri bizim için çok önemli” dedi. 
 
Yaşanan saldırıyla ilgili  de açıklama yapan Başkan Sertaslan, “Gemlik’i barışın ve huzurun kenti yapmak için yola çıktık. Bu saldırıyla anılmak istemiyoruz. Biz yaptığımız hizmetler ve huzurlu kent olarak anılmak istiyoruz” dedi. 

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem daha sonra Gemlik CHP İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Başkan Cemil Acar ve ekibiyle bir araya gelen Turgay Erdem, çalışmalarında başarılar diledi. 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa'ya yeni Emniyet Müdürü 169
Şehitler diyarına görkemli anı... 156
Verilerde güvenlik açığı! 156
Bursa Tekstili Premiere Vision... 155
Paris'te Bursa rüzgarı... 154
Sahil işgaline geçit yok 154
Bursa’da sürücülere ‘Yayaya Sa... 152
Her 11 saniyede bir anne ya da... 152
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv