Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

TOPAZ Pırlantadan Alyans devrimi…

Osman GÜRÇAY

23.11.2018 22:48 tarihinde yayınlandı 666 defa okundu 0 defa yorumlandı
TOPAZ Pırlantadan Alyans devrimi…
VivaRing Benim Alyansım ( vivaring.com) ile kişiye özel uygulamalar…

Günümüzde zaman o kadar hızlı akıyor ki; üretim endüstri 4.0‘ı  mevsimler önce geçti yapay zekaya vardı. Pazarlama teknikleri ve satış politikaları yenilenme sürecini bitirdi artık boyut değiştirdi. 

Zamanın en kıt kaynak olduğu gerçeğinin öğrenildiği ve üretimde hata  tolerans aralığının sıfırlandığı bir dünyaya giden yolun yazılımdan geçtiğini gören bir Bursa firması olan Topaz Pırlanta Aykut Özkocaer, yine Bursalı bir Ar- Ge ve Yazılım firması olan Teracity’e farkındalık yaratacak ve Türkiye’de ilk olacak projesini anlatır. 

Müşteri, kendisine sunulan ekrandan alyans ya da diğer pırlantaların madenini, alaşımını, rengini seçecektir. Ürünün nasıl bir formda olacağına karar verdiği anda ekranda görecektir. 

Ürünün içine ya da üzerine yazılacak isim, koordinat, tarih, şifre ya da söylem dünyanın hiyeroglife kadar giden bütün antik yazı karakterleri dahil, günümüzde yaşayan bütün dillerde talebe göre yapılacaktır. Yazı karakterleri ve yazı rengini de müşteri seçecektir.

Teracity Yazılım Mühendisleri, TOPAZ Pırlantanın bu hayalini ete kemiğe büründürüp gerçekleştirerek Türkiye’de bir ilke imza atarlar.

Topaz Pırlantanın kişiye özel uygulama konsepti olan vivaring.com Benim Alyansım sitesine girin ya da uğrayın. Hayallerinizi anlatın, gerçekleşmiş halini anında size sunsunlar. Siz onay verin, sonrasını Topaz Pırlanta size Teracity yazılımı ve lazer teknolojisi ile hazırlayıp teslim etsin. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 442
'Oyuncularımıza güveniyorum' 432
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 429
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 428
İşsizlik rakamları açıklandı! 426
Engelli gençlere asker kınası ... 422
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 410
Yeni doğan her yedi bebekten b... 407
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv