Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Tatlıoğlu: 'Hizmetin farzı niyettir'

Osman GÜRÇAY

13.11.2018 22:01 tarihinde yayınlandı 1141 defa okundu 0 defa yorumlandı
Tatlıoğlu: 'Hizmetin farzı niyettir'
Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu üç dönem başarı ile görev yaptığı Serhat İli Beyce’den, Bey Konağı olan Osmangazi’ye hizmet için Belediye Başkanı aday adayı olmak niyetini ifade ederek başvurusunu yapacağını ifade etti.
 
İrfan Tatlıoğlu, on yıllardır Bursa’nın ‘dezavantajlı’ ilçeleri olarak nitelenen dağ bölgesi ilçesi olan Orhaneli’nin Termik Santraldan ibaret olmadığını hem Bursalılara hem de Anadolu’dan Orta Asya’ ya uzanan Yörük Türkmen Dünyasına göstermiştir. 
 
Orhaneli’nin tarihi kimliğini kurultay, toylarla, etkinliklerle pekiştirirken bağrında bir mücevher gibi saklı olan doğal güzelliklerini dünyaya açacak kadar turizm vizyonu olan bir kişiliktir.
 
Her sönüp dumanı tütmeyen ocak yüreğimi donduruyor diyerek kente göçün bölgede büyük yaralar açtığını ifade eden Tatlıoğlu, göçenler kentte mutsuz ve kıt kaynaklarla yaşıyorlar. Kalan büyükleri özlem ateşiyle yaşıyor buna bir dur demek gerekir diyerek AB fonlarını kullanarak kurduğu tesislerin yanı sıra Çevreci Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin bütün aşamalarını geçerek temel atma noktasına getirmiştir.
 
Beni ellisinden sonra Beyce ve dağ sevdalısı yapan İrfan Tatlıoğlu’nun niyetinin Bursa’ya, Osmangazi’ye, Yörük Türkmen Dünyasına ve kendisine hayırlar getirmesini diliyorum.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
İşte ZTK Çeyrek Final kuraları 522
Tatil müzede güzel 518
Fidanlar yeşil Bursa için topr... 507
Türkyılmaz'dan çocuklara buz p... 502
UNICEF'ten çocuklar için yardı... 499
Alışveriş çantaları Büyükşehir... 499
Okyanustan eve suyun serüveni 499
Öfkeli ve hüzünlü şarkı sözler... 496
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv