Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Stratejik plan için STK’lar görüş bildirdi

18.06.2019 22:47 tarihinde yayınlandı 360 defa okundu 0 defa yorumlandı
Stratejik plan için  STK’lar görüş bildirdi
Yeni dönem stratejik plan çalışmalarında katılımcılığı artırmayı hedefleyen Nilüfer Belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla da bir araya gelerek görüş ve önerilerini dinledi. 
 
Nilüfer Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planlama çalışmaları kapsamında ‘Benim Kentim, Benim Geleceğim Fikir Buluşmaları’ ile meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi. 

Nilüfer’in 5 yıllık yol haritasının belirleneceği stratejik plan çalışmaları kapsamında Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde düzenlenen toplantıya sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının temsilcileri, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Adem Vural ve Engin Yener ile Nilüfer Belediyesi çalışanları katıldı. 

Sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları temsilcilerinin görüş ve önerilerini dile getirdiği toplantıda Nilüfer’in sorunları da masaya yatırıldı. 

Görüşlerin, Nilüfer’in geleceği adına çok önemli olduğuna dikkati çeken Başkan Yardımcısı Adem Vural, “Burada konuşulanlar, hayallerin dile gelmesidir. Burada, nasıl bir kent düşlediğimiz konuşulacak. Nilüfer'in önümüzdeki 5 yılını tasarlarken burada dile getirilen görüşlerden faydalanacağız. Sizlerin sunacağı öneriler ve katkılar ile toplumun bütün kesimlerini kapsayacak yeni nesil bir stratejik plan yapmayı hedefliyoruz” dedi.  

2020-2024 dönemine ait Stratejik Planı’nda toplumun bütün kesimlerinin da söz sahibi olmasını hedefleyen Nilüfer Belediyesi, farklı kesimlerle yaptığı toplantıların ardından rapor haline getirilen görüşleri, stratejik plan çalışmalarında değerlendirecek. 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa’da sürücülere ‘Yayaya Sa... 159
Paris'te Bursa rüzgarı... 158
Bursaspor ZTK'da 4. turda 152
İstanbul 5,8 ile sallandı! 150
'Bursa Zeki Müren’e hak ettiği... 149
Nilüfer Belediyesi’nden okul k... 149
Kuzey Irak'tan acı haber! 146
'Son 5 yılın en sıcak dönemini... 145
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv