Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Sanat atölyelerinde yeni dönem başlıyor

04.09.2019 21:15 tarihinde yayınlandı 245 defa okundu 0 defa yorumlandı
Sanat atölyelerinde yeni dönem başlıyor
Nilüfer Belediyesi’nin Sanat Atölyeleri kış döneminde isteyen herkese ilgi alanlarında eğitim olanağı sağlayacak. Ekim ayında başlayacak Sanat Atölyeleri’ne katılmak isteyenler 9 Eylül’den itibaren başvuruda bulunabilecekler.
 
Kültür ve sanatın kenti Nilüfer’de isteyen herkes sanatın farklı alanlarında düzenlenen atölyelere katılarak hem verimli zaman geçiriyor, hem de ilgi duyduğu alanda eğitim alabiliyor. 

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Sanat Atölyeleri’nin kış dönemi kayıtları 9 Eylül’de başlıyor.  Birçok kişinin heyecanla beklediği Sanat Atölyeleri kapsamında, piyano, keman, gitar, elektro gitar, bas gitar, viyolonsel, davul-bateri, yan flüt, klarnet ve saksafon eğitimlerinin verildiği Müzik Eğitim Çalışmaları ile tango, vals, sirtaki ve çocuklar için Latin danslarının yer aldığı Dans Atölyesi büyük ilgi gören atölyeler arasında. 

Resim, drama, bale, ebru, kaatı, seramik cam-mozaik, heykel, akıl-zeka oyunları, fotoğraf, karanlık oda, karikatür, halk dansları, satranç eğitimlerinin verildiği atölyeler de her dönem çok sayıda kişiye ilgi alanlarında eğitime katılma fırsatı sunuyor. 

Ekim ayında başlayacak kış dönemi atölye çalışmalarına katılmak isteyenler, Konak Kültürevi, Altınşehir Gençlik Merkezi, Beşevler Gençlik Merkezi, Barış Spor ve Gençlik Merkezi, Yüzüncüyıl Eğitim ve Sanat Merkezi ve Nâzım Hikmet Kültürevi'nden bizzat başvuruda bulunabilir. İsteyenler ayrıca 452 45 00, 413 15 10, 443 10 42 ve 413 03 72 numaralı telefonlardan da detaylı bilgi alabilir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Yine Kanatsızkuş kanatlandı! 187
Basketbol dünyasının acı kaybı 168
En kıymetlimizi kaybettik! 165
6 bin kişilik gemi karantinada... 164
Çin’de 18 milyon kişi karantin... 164
Mozaik ve cam sanatları Nilüfe... 163
Van'da çığ faciası! 161
İnternet Gazetecileri Federasy... 159
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv