Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Nilüfer'de Ramazan sokağı stant kuraları çekildi

Ali Eşref UZUNDERE

20.04.2018 21:46 tarihinde yayınlandı 1207 defa okundu 0 defa yorumlandı
Nilüfer'de Ramazan sokağı stant kuraları çekildi
Nilüfer Belediyesi’nin geleneksel olarak 5’incisini düzenleyeceği, “Ramazan Etkinlikleri sokağı” stantları, Bursa İl dernekleri ile Balkanlar ve Kafkasya dermekleri başkanlarının katilimi ile yapılan toplantıda çekildi.
 
Anadolu Arastası salonunda yapılan Kura çekimi toplantısına, Anadolu Arastası Kooperatifi Başkan Yardımcısı Ömer Ömeroğlu, Anadolu Arastası Kooperatif Müdürü İsmail Tiftik ile Nilüfer Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler ve Kültür Müdürleri katıldı.

Anadolu arastası başkan yardımcısı Ömer ömeroğlu, yaptığı konuşmada, ramazan sokağı etkinliklerinde yaşanan sıkıntılara değinerek, bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek Ramazan etkinlikleri ile ilgili alınan kararlara tüm katılımcı derneklerin titizlikle uymasını istedi. 

Nilüfer Belediyesi Halk Evi önünde gerçekleştirilecek Ramazan Etkinlikleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Arastası Kooperatifi Müdürü İsmail Tiftik, Bu yılki Ramazan Etkinliği sokağında yerleri kura ile belirlenecek 55 stantta 55 il derneğinin stant açacağını ve 18 derneğin de kura ile belirlenen günlerde yöresel kültür gecesi düzenleyeceğini söyledi. 


Ramazan ayın diğer günlerinde, Nilüfer Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek ücretsiz, Türk halk müziği ve Türk Sanat Müziği sanatçılarının katılacağı konserler, Hacivat-Karagöz orta oyunu ve Halk oyunları ekipleri folklor gösterileri yapılacağını bildiren Tiftik, etkinliklerin Kadir gecesi ve Arife günü hariç bütün ramazan ayı boyunca sürdürüleceğini belirtti. 

Ramazan etkinlik programlarının iftardan yarım saat sonda başlayıp gece saat 24’de sona ereceğini, stantların gündüz ve gece açık tutulacağını söyleyen Tiftik, tüm Bursalıları Nilüfer Belediyesi Ramazan etkinliği sokağı dernek stantlarını gezmeye ve gerçekleştirilecek kültür programlarını katılıp izlemeye davet etti.
 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Tatil müzede güzel 590
İşte ZTK Çeyrek Final kuraları 579
Öfkeli ve hüzünlü şarkı sözler... 568
Fidanlar yeşil Bursa için topr... 561
Türkyılmaz'dan çocuklara buz p... 560
UNICEF'ten çocuklar için yardı... 556
Alışveriş çantaları Büyükşehir... 556
Okyanustan eve suyun serüveni 554
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv