Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Nevzat Yaşar Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı oldu

07.03.2018 20:25 tarihinde yayınlandı 1966 defa okundu 0 defa yorumlandı
Nevzat Yaşar Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı oldu
Yeni açılacak olan Gençosman Ülkü Ocakları Başkanlığına Nevzat Yaşar atandı.

Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler tarafından atanan Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı Nevzat Yaşar yönetimini oluşturma çalışmalarına başladı.

Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler tarafından Şehreküstü Cemal Nadir Caddesi’nde ki Bursa Ülkü Ocakları’nda yapılan törende hazır bulunan Nevzat Yaşar bayrak ve Kuran-ı Kerim üzerine yemin etti. Yemin töreni sonrasında bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler “Ülkücü hareketin hizmetlerinden tüm vatandaşlarımızın yararlanması için teşkilatlanma çalışmalarına hız verdik. Bursa’da ki her ilçe, semt, mahalle hatta sokak teşkilatlarımızın hizmet alanları olacaktır. Ülkücü hareketin tanıtılmasının yanı sıra bir çok alanda eğitim çalışmaları başta olmak üzere çeşitli hizmetler vereceğiz. Bu kritik günlerde ülkücü hareket toplumu birleştirici bir unsur olacaktır. Mevcut ve yeni atanan başkanlarımızdan da en iyi hizmeti vermelerini ve canla başla çalışmalarını bekliyoruz. Arkadaşlarımız bu görev ve hizmetleri layıkıyla yerine getirebilecek bilgi birikim ve özgüvene sahip, ülkücü hareket içinde yapılması gereken çalışmaların gerekliliğini kavramış arkadaşlardır. Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı olarak görevlendirdiğimiz Nevzat Yaşar kardeşimizin davamız için kutsal olan bu görevde başarılı olmasını öncelikle Cenab-ı Hak’tan dilerim” dedi.

Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler tarafından atanan Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı Nevzat Yaşar yaptığı konuşmada verilen görevin kutsiyetinin farkında olduğunu dile getirdi. Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler tarafından atanan Gençosman Ülkü Ocakları Başkanı Nevzat Yaşar ayrıca “Bana verilen görevin önem ve davamız içinde ki kutsiyetinin farkındayım. Beni bu davada kutsal göreve layık gören Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler başkanıma sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Davamız ve milletimiz için yapacağımız hizmetler ile bu göreve layık olduğumuzu göstermek için canla, başla çalışacağım. İlk olarak yönetimimizi oluşturarak bize verilen vazifenin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışacağız. Bana bu onuru yaşatan Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Kasım Güler başkanıma tekrar teşekkür ederim” dedi.

Gençosman Ülkü Ocakları Başkanlığı’na atanan Nevzat Yaşar, ticaretle uğraşmasının yanı sıra üniversite öğrencisi ve tekvando antrenörlüğü yapıyor. 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Teracity'den OSB'ler için yerl... 620
Büyükşehir Aktaş'a emanet! 540
BUDO İskeles'ni yargı Mudanya ... 529
Erdem seçim zaferi kutladı 529
Bozbey: 'Oyunuz bize emanet' 520
Benzine büyük zam! 513
Aşırı sıcak çay içmek kanser r... 507
Aktaş: 'Bursa'yı hizmetlerle b... 497
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv