Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Necati Şahin’den gövde gösterisi

09.03.2019 16:23 tarihinde yayınlandı 508 defa okundu 0 defa yorumlandı
Necati Şahin’den gövde gösterisi
Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin’i seçim ofisi açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti. Şahin, “Nilüfer’e gönlümüzü vermeye geliyoruz” dedi.
 
Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin’in, İzmir Yolu üzerindeki seçim ofisi düzenlenen törenle açıldı. Partililerin büyük ilgi gösterdiği coşkulu açılış, mini bir mitinge dönüştü.
 
Seçim Ofisi açılış törenine, AK Parti Bursa Milletvekili İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, AK Parti Bursa Milletvekili TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa milletvekilleri Mustafa Esgin, Refik Özen, Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan, Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adayları, partililer, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Törende ilk sözü alan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, 17 yıldır iktidarda olan bir partinin temsilcileri olarak yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu belirterek, “Bu seçimden başarı ile çıkmak zorundayız. Son güne kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. 20 yıllık bir algı belediyeciliği ile karşı karşıyayız. Medya ve tanıtıma 56 milyon lira harcıyorlar ama temizlik işçilerinin maaşlarını ödemiyorlar. 1,5 yılda 145 milyon liralık gayrimenkul satıyorlar ama borçlar tavan yapmış durumda. Artık bu belediyecilik anlayışının sona ermesi gerekiyor. Bu da sizlerin gayreti ile olacak” dedi.
 
MHP Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan da, Cumhur İttifakı’nın bir gönül birlikteliği olduğunu dile getirerek, “2 dava adamının ortaklaşa kararlaştırdığı bir birliktelik. Muhafazakarlar tek yumruk olacak. Belediyeyi aldıktan sonra 64 mahallenin tamamında eksikleri giderip Nilüfer’i gönül inanç ve ruhla ayağa kaldıracağız” diye konuştu. 
 
NECATİ ŞAHİN: NİLÜFER’E GÖNLÜMÜZÜ VERMEYE GELİYORUZ
Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Nilüfer’de seçimi kazanmalarına 22 gün kaldığını belirterek başladığı konuşmasında şunları söyledi:
 “Nilüfer’e gönlümüzü vermeye geliyoruz. Tevazu, liyakat, şeffaflık, samimiyet ve tecrübemizle Nilüfer’de gönül belediyeciliğini kurmaya geliyoruz. Nilüfer’in yaşam alanlarının kalitesini yükselteceğiz ve kamu alanlarının halkın hizmetinde kullanılmasını sağlayacağız. Kentsel dönüşüm mağdurlarının sorunlarını çözeceğiz. Geleceğin Bursa’sı Nilüfer’in 50 yılını planlayacağız. Nilüfer Belediyesi’ni dar kalıplarla, algı belediyeciliği ile şehir efsaneleri ile, aile vakıfları ile değil, emin ve ehil kadrolarla yönetmeye geliyoruz. Şehrimizin emanetçisi olduğumuzu asla unutmayacağız. 14 Mart’ta açıklayacağımız Nilüfer’e değer katacak projelerimizi Büyükşehir Belediyemiz ve merkezi idare ile birlikte hayata geçireceğiz. Biz diyoruz ki; Bey’lik bitti, şimdi çalışma vakti.”
 
AKTAŞ: PROJE TOPLANTISINDA NE ANLATACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, 16 ay önce devraldığı bayrağı daha ileriye taşımanın heyecanı içinde olduğunu dile getirerek, “Benim HDP destekli CHP’li rakibim proje toplantısını yine ertelemiş. Ayın 13’üne almış. Hadi bakalım ne anlatacak göreceğiz. 20 yıl burada algı belediyeciliği yapıldı. 20 yılda bana yaptığı 10 tane proje gösteremez.  Hala algı yapıyorlar. Çok tecrübeli adayımız, 40 yıllık mühendis Necati Şahin ile birlikte Nilüfer’i kazanacağız” dedi. 
 
ESGİN: HİÇBİR VAADİNİ YERİNE GETİREMEDİ
AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ise, 16 yıllık AK Parti iktidarında büyük hizmetler ortaya koyduklarını ifade ederek, “Milletten aldığımız heyecanla bu hizmetleri yapıyoruz. Cumhur İttifakı milletin gönlünde kurulmuş bir ittifaktır. Kapalı kapılar ardında kurulmuş bir ittifak değildir. Bozbey’in geçen dönem yayınladığı proje kitapçığındaki vaatlerin hiçbirini yapmadı. Necati Şahin’den eminiz.  Çok başarılı bir mühendis. Nilüfer kutlu ufuklara Necati Şahin ile ilerleyecektir” ifadelerini kullandı.
 
SALMAN: MÜZEYE KALDIRMA VAKTİ GELDİ
AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman da, Nilüfer’in çocuklara vaat ettiği masal müzesinin ortada olmadığına vurgu yaparak, “Mevcut belediye başkanı masal anlatmayı iyi biliyor ama bunları icraata geçirmeyi bilmiyor. Bu arkadaşımızı artık müzeye kaldırmanın vakti geldi. Böylece Nilüfer de rahat edecek.  Bursa’ya büyük emek harcamış, bilgisi donanımı ve kadrosuyla çok değerli işler yapacağına inandığımız Necati Şahin’in başkan olması için çok çalışacağız” dedi. 
 
AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu da, Nilüfer’in artık zaman kaybetmeye tahammülü olmadığını ifade ederek, “Çok kıymetli bir adayımız var. Artık bambaşka bir Nilüfer ortaya çıkarmanın vakti” diye konuştu.
 
AK Parti Bursa Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala da, “Necati Şahin’i size emanet ediyorum. Bu kadar donanımlı bir aday bulmuşken Nilüferliler değerlendirsin. Bir belediye başkanında hangi donanımlar bulunmalı diye bir doktora yazılsa somut örneği Necati Şahin’dir” dedi. 
 
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 428
'Oyuncularımıza güveniyorum' 420
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 420
İşsizlik rakamları açıklandı! 417
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 413
Engelli gençlere asker kınası ... 413
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 403
Yeni doğan her yedi bebekten b... 400
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv