Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Mustafa Bozbey, BŞB Başkan Adayı olarak döndü…

Osman GÜRÇAY

05.01.2019 21:48 tarihinde yayınlandı 917 defa okundu 0 defa yorumlandı
Mustafa Bozbey, BŞB Başkan Adayı olarak döndü…
Nilüfer Belediye Başkanı olarak gittiği Ankara’da CHP PM tarafından malum ilan edilerek Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Bozbey ilk ziyaretini Anıtkabir’e yaptı saygı duruşuna bulundu ve özel defteri imzaladı.
 
Özel deftere…
 
Sevgili Atam,
Bugün senin huzurunda, senin evladın olarak gurur doluyum. Yirmi yıldır senin ilkelerinin izinde; çağdaş, aydınlık bir kenti ilmek ilmek dokuduk. Kadınların, engellilerin, yaşlıların ve özellikle çocuklar ile gençlerin özgürce yaşayabileceği bir kent inşa ettik. 
Şimdi, senin rehberliğinde daha önemli bir göreve, Bursa’yı yönetmeye adayım. Dilerim bu yolda, sana layık bir evladın olarak, Bursa’mı da, örnek ve lider bir kent yapabilelim. 
Senden güç alarak Ankara’dan ayrılıyor; saat 15.00’te Barakfakih Kavşağı’nda, saat 16.00’da da Kent Meydanı’nda hemşerilerimle buluşmak için Bursa’ya doğru yola çıkıyorum.
Allah utandırmasın...
 
Yazan Bozbey, Anıtkabir ziyaretinin ardından giydirilmiş seçim otobüsü ile Bursa’ya doğru hareket etti.
 
İlk olarak İnegöl’de karşılanan Bozbey buradan moralli bir şekilde ayrılarak ilk programlı buluşma noktası olan Barakfakih’e yaklaşık 80 dakika geç ulaşabildi.
 
Barakfakih’te yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Bozbey, bekleyenlerle kucaklaştı. Kendi klasiği olan Ormancı türküsünü seslendirdi. Kısa konuşmasının ardından Kent Meydanındaki hemşerilerimizi daha fazla bekletmeyelim diyerek izin istedi.
 
Bursa girişinde de sık sık yolu kesilen Bozbey’in konvoyu Kent Meydanına yaklaşık bir saat geç geldi.
 
Halktan özür dileyip helallik alan Bozbey konuşmasının tamamında Bursa’nın adayı olduğuna vurgu yaparak, Bursa halkına güvenerek yola çıkarken, takım çalışmasının eseri olan Nilüfer’i artık bütün Bursa’da hissettireceklerini söyledi.
 
Benim arkam çok sağlam, çünkü arkamda siz varsınız diyen Bozbey gösterilen ilgiye defalarla teşekkür ederek harikasınız dedi ve seçim startını vermiş oldu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 428
'Oyuncularımıza güveniyorum' 420
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 420
İşsizlik rakamları açıklandı! 417
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 414
Engelli gençlere asker kınası ... 413
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 404
Yeni doğan her yedi bebekten b... 400
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv