Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

MARSİFED Üyeleri Ticaret Köprüsünde buluştu

16.04.2019 18:33 tarihinde yayınlandı 343 defa okundu 0 defa yorumlandı
MARSİFED Üyeleri Ticaret Köprüsünde buluştu
Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) bir ilke imza atarak Bursa´da 1.Ticaret Köprüsü Etkinliği düzenledi.
MARSİFED tarafından düzenlenen “Ticaret Köprüsü Etkinliği”nin ilki 13 Bursa Crowne Plaza´da gerçekleştirildi. MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya ve etkinliğin sponsoru Pera IT Bilişim Teknolojileri Yazılım Geliştirme firması Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Kiremitçi´nin konuşmalarının ardından toplantıya geçildi.

Bursa, Eskişehir, Bilecik TR41 bölgesinde faaliyet gösteren, sanayici ve iş insanları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesinde sektörel kalkınma vizyonu geliştirmeyi hedefleyen MARSİFED çatısı altında bulunan BUSİAD, NİLSİAD, GESİAD, ESİAD, ORSİAD, HOSABSİAD, BİSİAD, İGİAD, BUİKAD, BUMİAD ve TÜSİAD dernekleri mensubu iş insanlarının sinerji yaratarak birbirlerini daha yakından tanımalarını ve yeni iş ortaklıklarının önünün açılmasını amaçlayan toplantıya katılan firma temsilcileri karşılıklı ve çapraz eşleşmeler ile firmalarını tanıttılar.

MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, iş dünyası temsilcilerini ve federasyona bağlı dernek temsilcilerini ağırlamaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek “MARSİFED bu etkinliğiyle; satış hacminin oluşturulmasını, pasif üyelik bağlarının aktif sektörel birlikteliklere dönüştürülmesini, yeni fikir ve profesyonel network kazanım sürecinin hızlandırılmasıyla birlikte kısa zamanda sonuç odaklı bir şekilde büyük bir grubun etkileşime geçerek ilişkilerinin güçlendirilmesini hedefliyor” dedi.
 
 
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Yeşilçam yasta! 542
Altın Palmiye Güney Koreli yön... 436
Korumak için hala şansımız var... 421
Meme kanseri tedavisinde umut ... 413
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu... 413
Peru'da çok büyük deprem! 404
Gazişehir Süper Lig’de! 396
Babaların çocuk bakımına ayırd... 389
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv