Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Mali müşavirler kulakların pasını sildi

10.04.2019 19:33 tarihinde yayınlandı 536 defa okundu 0 defa yorumlandı
Mali müşavirler kulakların pasını sildi
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (BSMMMO) meslek mensuplarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu ve Halk Dansları Topluluğu, BAOB Yerleşkesi Oditoryum Salonu’nda sahne alırken, geceye yoğun katılım sağlayan meslek mensupları ve yakınları konseri ilgiyle izledi.
 
BSMMMO Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu’nun katkılarıyla düzenlenen geceye, meslek mensupları aileleriyle yoğun katılım gösterdi. Meslek mensubu Nilay Karacaoğlu’nun sunumunda gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını ise BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez yaptı. “Güvenoyunuzu alarak yönetim kadrolarına gelmemizin üzerinden 6 yıl 2 dönem geçti.  25-26 Mayıs tarihlerinde Odamızın 23. Olağan Genel Kurulu ve seçimlerini gerçekleştireceğiz. Ve hizmet bayrağımızı, yeni yönetim kadrolarında görev alacak meslektaşlarımıza teslim edeceğiz. Geride bıraktığımız 70 aylık hizmet süremizde; tüm kurul ve çalışma komisyonlarımız ile sizlerden aldığımız yetkiyle var gücümüzle, gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya ve meslek mensuplarının eğitim başta olmak üzere mesleki, toplumsal, sosyal ve insani tüm taleplerine cevap vermeye çalıştık. Hizmet bayrağımızı teslim edene dek de faaliyetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” dedi. Sönmez’in açılış konuşmasının ardından ise program BSMMMO Türk Halk Müziği Korosu’nun sahne almasıyla devam etti. Kemal Kamalı şefliğinde gerçekleşen BSMMMO Türk Halk Müziği Korosu Konseri’nde sevilen halk müziği eserleri seslendirildi. Programın ikinci bölümünde ise eğitmenliğini Emre Selamet ve Furkan Ünal'ın yaptığı BSMMMO Halk Dansları Topluluğu'nun gösterisi gerçekleşti. Meslek mensubu Cüneyt Bütün'ün şiir dinletisi de gerçekleştirdiği programda, Oda Başkanımız Ahmet Hikmet Sönmez de Anadolu şiirini okudu. 

Yoğun katılımın olduğu gece, BSMMMO Kurul Üyelerinin sahneye çıkarak, etkinlikte emeği geçenlere plaket ve çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Yeşilçam yasta! 542
Altın Palmiye Güney Koreli yön... 436
Korumak için hala şansımız var... 421
Meme kanseri tedavisinde umut ... 413
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu... 413
Peru'da çok büyük deprem! 404
Gazişehir Süper Lig’de! 396
Babaların çocuk bakımına ayırd... 389
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv