Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Kurt Seyit ve Şura'nın çekimlerine devam ediliyor

02.02.2014 21:56 tarihinde yayınlandı 6421 defa okundu 0 defa yorumlandı
Kurt Seyit ve Şura'nın çekimlerine devam ediliyor
Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı ‘Kurt Seyit ve Şura’nın çekimlerine Kartepe’nin ardından Rusya’nın St. Petersburg şehrinde devam ediliyor. Osmanlı’nın son dönemine rastlayan bir aşk hikayesini anlatan Kurt Seyit ve Şura’nın çekimlerinde 2 bin Rus figüran yer alıyor. Dizinin balo sahneleri, şehrin ünlü saraylarından Marble Palace’de çekildi. Kurt Seyit rolündeki Kıvanç Tatlıtuğ, Şura rolündeki Farah Zeynep Abdullah’a yaklaşarak, ‘Ben Üsteğmen Seyit Eminof, bu dansı bana lütfederseniz balonun en şanslı erkeği ben olacağım’ diyor. Kurt Seyit ve Şura aşkının tohumları bu adımla atılıyor.
 
Kurt Seyit ve Şura kimdir?
Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan; onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan; diğer asker arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş Kurt Seyit’in tüm kaderi Şura’yla tanışmasının ardından gerçekleşen Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla olan ilişkisi, içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür.
 
Kurt Seyit’in aşkı ve ailesi için mücadelesi, onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır. Şura ise zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’ta ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit’le tanışır ve ona ilk andan itibaren aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır. Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken bir kadına dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 13 milyon 323 bin 4871
5.419 vefat var, vaka 215.940 4549
İl Hıfzıssıhha Kurul Kararı 85 251
Vali Yakup Canbolat'tan "Babal... 230
COVID-19'un kan gruplarına gör... 230
Bursaspor'da bir deprem daha! 229
Meksika'da 7.4 büyüklüğünde de... 227
BUÜ akademisyenlerinden en yük... 225
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv