Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Konya-Konya etabı Richeze'nin

09.10.2018 21:39 tarihinde yayınlandı 332 defa okundu 0 defa yorumlandı
Konya-Konya etabı Richeze'nin
54’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’unun 150 kilometrelik Konya - Konya etabını birinci olarak tamamlayan Quick Step Takımı’ndan Richeze Maximiliano Ariel basın toplantısında şunları söyledi: “öncelikle takım arkadaşımız Gaviria’nın geçirmiş olduğu kazadan sonra takım kalarak üzüntülü olduğumuzu belirtmek isterim. Benim durumuma gelince, finişe kadar çok iyi çalıştık. Finişe metreler kala arkadaşımdan geçiş yardımı aldım. Rahat bir birincilik aldığımı söyleyebilirim. Bundan sonraki etaplarda Turkuaz mayoyu kaybetmemek için çalışacağım.”
 
2008’DE İKİ ETAP KAZANMIŞTI
54’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’unun Konya-Konya etabının birincisi Richeze Maxmiliano Ariel, Tour Of Turkey’e yabancı bir isim değil. Richeze ilk kez profesyonel manada düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’una katılmış ve iki etap birinciliği kazanmıştı.
 
ÖDÜL TÖRENİ RICHEZE HEM TURKUAZ HEMDE YEŞİL MAYONUN SAHİBİ
Konya-Konya etabının finiş sonrası düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ve mayo sahiplerine ödülleri verildi.  Etap birincisi Richeze’ye ödülünü Konya Valisi Yakup Can Polat taktim etti. İkinci Sam Bennett’e ödülünü Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Üçüncü Drucker Jean Piere’e ödülünü Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan verdi. Turkuaz mayoyu giyecek olan Richeze’ye ödülünü Ak Parti il Başkanı Hasan Algın ile Ak Parti danışmanı Mustafa Akış birlikte verdi. Turkey Home’un sponsorluğundaki  Türkiye Güzellikleri Mayosunu Türk Mili Takımından Onur Balkan’a Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Türk Hava Yoları Sivas Temsilcisi Ali Ensar Kılıçoğlu’da kırmızı mayonun sahibi Txoperena Matxıkote Berat’a mayosunu giydirdi. Turkuaz mayonun sahibi Richeze, aynı zamanda etabın sprint birincisi olduğu için yeşil mayoyu da taşımaya hak kazandı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 446
'Oyuncularımıza güveniyorum' 433
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 432
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 430
İşsizlik rakamları açıklandı! 429
Engelli gençlere asker kınası ... 426
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 412
Yeni doğan her yedi bebekten b... 409
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv