Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Hayat Hastanesi'de dördüz mutluluğu

16.09.2020 12:19 tarihinde yayınlandı 293 defa okundu 0 defa yorumlandı
Hayat Hastanesi'de dördüz mutluluğu
Pandemi günlerinde sevindirici haber Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nden geldi
 
Kadana’da yaşayan Filistinli aile doğum için Bursa’yı seçti. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 4’üz dünyaya getiren genç çift, mutluluklarını hastane çalışanlarıyla paylaştı.

Aslen Filistin’li olan ancak uzun süredir Kanada’da yaşayan 29 yaşında Reem All Krad ile 44 yaşında Yasser Shahasen çifti, 4’üz bebek sahibi olduklarını öğrenince pandemi koşullarında doğum yapabilecekleri en güvenilir hastane arayışına girdi. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi yöneticileri ile temasa geçen Filistinli aile, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Faruk Dinçşahin ve ekibinin başarılı bir operasyonuyla 4’ üzlerini Bursa’da dünyaya getirdi.

İkisi erkek dördüz sahibi olmanın mutluluğunu yaşayan Filistinli genç çift, mutluluklarını hastane çalışanlarıyla paylaşırken, hastane çalışanlarının isimlerini bebeklerine vererek, hastane çalışanlarına jest yaptı. Genç çift kız bebeklerine Leyla ve Canan, erkek bebeklerine ise Adem ve Emir isimlerini verdi.


FİLİSTİNLİ BABADAN JEST
Dördüzlerinin dünyaya gelen ilk bebekleri olduğunu söyleyen Yasser Shahasen, pandemi sürecinde Türkiye’de yaşamak istediklerini belirterek, “Bebeklerimizin dördüz olduğunu öğrendiğimizde sağlıklı bir doğum için hastane arayışına girdik. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’ni bir arkadaşımızdan duymuştuk. Doktorumuz Faruk Dinçşahin’ de hastamızla çok iyi ilgilendi. Bütün hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim” dedi.

BEBEKLER ÇOK SAĞLIKLI 
Genç çiftleri ilk kutlayan ise Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Mesul Müdürü Op. Dr. Nuri Daştan oldu. Daştan, “ Pandemi sürecinde alınan üst düzey tedbirler kapsamında başta Bursa olmak üzere çevre iller ve yurt dışından gelen hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Filistinli olan ancak Kanada’da yaşayan genç çiftimizde bizim hastanede dördüzlerini kucaklarına aldı dedi. Op Dr. Nuri Daştan Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin” dedi.  Yenidoğan Yoğun Bakım ünitesinde hastaların takibini yapan Uzm. Dr Hüseyin Tatar dört bebeğinde sağlık durumunun çok iyi olduğunu ifade etti.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8915
9.799 vefat var, vaka 361.801 8050
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 281
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 268
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 265
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 250
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv