Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

FotoFest 2013 başvuruları devam ediyor

22.08.2013 14:13 tarihinde yayınlandı 5090 defa okundu 0 defa yorumlandı
FotoFest 2013 başvuruları devam ediyor
Bursa’yı ve Bursalıları fotoğraf sanatının en güzel örnekleriyle buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’nin (FotoFest), üçüncüsü bu yıl 5-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve BUFSAD işbirliğiyle düzenlenen Bursa FotoFest 5-12 Ekim tarihleri arasında kenti adeta özel bir fotoğraf galerisine çevirecek. Festivale katılan fotoğraflar, bir hafta boyunca, Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi, Cumhuriyet Caddesi ve Merinos AKKM’de sergilenecek.
 
Son başvuru tarihi 15 Eylül
Festival kapsamında ‘Kentin Renkleri’ temasıyla ulusal fotoğraf yarışması ve ‘Hayatın Renkleri’ temalı uluslararası fotoğraf yarışması düzenleniyor. Fotoğrafa gönül veren herkesin katılabileceği ulusal ve uluslararası yarışmalara, 15 Eylül Çarşamba gününe kadar başvuru yapılabilecek.

Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda birincilik ödülü 5 bin TL, ikincilik ödülü 3 binTL, üçüncülük ödülü 2 bin TL olarak belirlendi.

Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda ise birincilik ödülü FIAP altın madalya ve 4 bin Dolar, ikincilik ödülü FIAP gümüş madalya ve 3 bin Dolar, üçüncülük ödülü FIAP bronz madalya ve 2 bin Dolar olarak belirlendi. Yarışmalara 
www.bursaphotofest.org adresi üzerinden başvurabilecek.
 
Fotoğrafın ustaları Bursa’ya geliyor
Dünya fotoğrafının önemli isimleri Bruno Barbey, Thomas Hopker, Gael Turine, Christopher Morris, Massimo Mastrorillo, Davide Monteleone, Christiane Garcia Rodero, Stephan Vanfleteren ve Türk fotoğrafının önemli isimleri Kamil Fırat, Kutup Dalgakıran, Ali Alışır ve Nihal Gündüz’ın fotoğraflarınında sergileneceği BursaFotoFest, kenti dev bir galeriye dönüştürecek.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa Uludağ Üniversitesi’de y... 259
İşte UEFA Uluslar Ligi'ndeki r... 235
Baro’nun Güçlü Kadın Başarı Öd... 232
Vali Yakup Canbolat'tan 'Kadın... 228
DSÖ koronavirüsü "pandemi" ila... 215
Avukatların 40, 50 ve 60 yılı ... 209
Vali Canbolat'tan '14 Mart Tıp... 202
Kadının gizlenmiş tarihi bu se... 191
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv