Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

FotoFest 2013 başvuruları devam ediyor

22.08.2013 14:13 tarihinde yayınlandı 5512 defa okundu 0 defa yorumlandı
FotoFest 2013 başvuruları devam ediyor
Bursa’yı ve Bursalıları fotoğraf sanatının en güzel örnekleriyle buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’nin (FotoFest), üçüncüsü bu yıl 5-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve BUFSAD işbirliğiyle düzenlenen Bursa FotoFest 5-12 Ekim tarihleri arasında kenti adeta özel bir fotoğraf galerisine çevirecek. Festivale katılan fotoğraflar, bir hafta boyunca, Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi, Cumhuriyet Caddesi ve Merinos AKKM’de sergilenecek.
 
Son başvuru tarihi 15 Eylül
Festival kapsamında ‘Kentin Renkleri’ temasıyla ulusal fotoğraf yarışması ve ‘Hayatın Renkleri’ temalı uluslararası fotoğraf yarışması düzenleniyor. Fotoğrafa gönül veren herkesin katılabileceği ulusal ve uluslararası yarışmalara, 15 Eylül Çarşamba gününe kadar başvuru yapılabilecek.

Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda birincilik ödülü 5 bin TL, ikincilik ödülü 3 binTL, üçüncülük ödülü 2 bin TL olarak belirlendi.

Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda ise birincilik ödülü FIAP altın madalya ve 4 bin Dolar, ikincilik ödülü FIAP gümüş madalya ve 3 bin Dolar, üçüncülük ödülü FIAP bronz madalya ve 2 bin Dolar olarak belirlendi. Yarışmalara 
www.bursaphotofest.org adresi üzerinden başvurabilecek.
 
Fotoğrafın ustaları Bursa’ya geliyor
Dünya fotoğrafının önemli isimleri Bruno Barbey, Thomas Hopker, Gael Turine, Christopher Morris, Massimo Mastrorillo, Davide Monteleone, Christiane Garcia Rodero, Stephan Vanfleteren ve Türk fotoğrafının önemli isimleri Kamil Fırat, Kutup Dalgakıran, Ali Alışır ve Nihal Gündüz’ın fotoğraflarınında sergileneceği BursaFotoFest, kenti dev bir galeriye dönüştürecek.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 11 milyon 137 bin 4405
5.206 vefat var, vaka 204.610 4157
Nilüfer’de tıbbi aromatik bitk... 1121
MHK'den flaş açıklama! 266
Yeni Zelanda salgını atlattığı... 257
Koronavirüs ile ilgili yeni bu... 247
Benzin ve motorine büyük zam! 240
İl Hıfzıssıhha Kurul Kararı 80 219
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv