Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Erdoğan: 'Milletin sandıkta verdiği mesajı aldık'

25.06.2018 17:58 tarihinde yayınlandı 1350 defa okundu 0 defa yorumlandı
Erdoğan: 'Milletin sandıkta verdiği mesajı aldık'
Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP Genel Merkezi'nde bir balkon konuşması yaptı. Erdoğan, "Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı aldık. Milletimizin karşısına bu eksiklerimizi tamamlayarak çıkacağımızdan emin olun" dedi.

Oyların yüzde 52,5'ini alarak yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Merkezi'nde bir balkon konuşması yaptı. "Beşer planında hiçbir gücün önünde eğilmedik. Sadece rükûda ve secdede eğildik" diyen Erdoğan "Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin diz çökmesini bekleyenlere derslerini hep birlikte verdik" diye konuştu.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bu seçimin galibi demokrasidir, milli iradedir, milletimizin bizatihi kendisidir. Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir" dedi. Erdoğan "Dün darbecilerin tanklarını, toplarını, uçaklarını, helikopterlerini, silahlarını çıplak elleriyle durduran bu millet bugün aynı ellerle istiklaline ve istikbaline sahip çıkmıştır" ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan, "Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı da aldık. Önümüzdeki dönem, milletimizin karşısına tüm bu eksiklerimizi tamamlayarak çıkacağımızdan emin olun" ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan: 'Türkiye tercihini terörle mücadeleden yana kullandı'
 
Erdoğan "Türkiye tercihini PKK'dan FETÖ'ye kadar tüm terör örgütleriyle kararlı bir şekilde mücadele etmekten yana kullanmıştır" dedi. "Şahsıma, ittifakıma ve partime güvenen tüm kardeşlerime milletime şükranlarımı sunuyorum" diyen Erdoğan, Cumhur İttifakı ile seçime girdiği MHP'ye de teşekkür etti.
 
Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın bir diğer kanadı olan MHP'nin Genel Başkanı Sayın Bahçeli'ye ve MHP'nin tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Aynı şekilde merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun yadigârı Alperenlere teşekkür ediyorum. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun sandığa giderek demokratik hakkını kullanan her vatandaşıma teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak : Deutsche Welle Türkçe

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 446
'Oyuncularımıza güveniyorum' 433
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 432
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 430
İşsizlik rakamları açıklandı! 429
Engelli gençlere asker kınası ... 426
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 412
Yeni doğan her yedi bebekten b... 409
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv