Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Erdoğan: 'Milletin sandıkta verdiği mesajı aldık'

25.06.2018 17:58 tarihinde yayınlandı 1332 defa okundu 0 defa yorumlandı
Erdoğan: 'Milletin sandıkta verdiği mesajı aldık'
Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP Genel Merkezi'nde bir balkon konuşması yaptı. Erdoğan, "Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı aldık. Milletimizin karşısına bu eksiklerimizi tamamlayarak çıkacağımızdan emin olun" dedi.

Oyların yüzde 52,5'ini alarak yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Merkezi'nde bir balkon konuşması yaptı. "Beşer planında hiçbir gücün önünde eğilmedik. Sadece rükûda ve secdede eğildik" diyen Erdoğan "Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin diz çökmesini bekleyenlere derslerini hep birlikte verdik" diye konuştu.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bu seçimin galibi demokrasidir, milli iradedir, milletimizin bizatihi kendisidir. Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir" dedi. Erdoğan "Dün darbecilerin tanklarını, toplarını, uçaklarını, helikopterlerini, silahlarını çıplak elleriyle durduran bu millet bugün aynı ellerle istiklaline ve istikbaline sahip çıkmıştır" ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan, "Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı da aldık. Önümüzdeki dönem, milletimizin karşısına tüm bu eksiklerimizi tamamlayarak çıkacağımızdan emin olun" ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan: 'Türkiye tercihini terörle mücadeleden yana kullandı'
 
Erdoğan "Türkiye tercihini PKK'dan FETÖ'ye kadar tüm terör örgütleriyle kararlı bir şekilde mücadele etmekten yana kullanmıştır" dedi. "Şahsıma, ittifakıma ve partime güvenen tüm kardeşlerime milletime şükranlarımı sunuyorum" diyen Erdoğan, Cumhur İttifakı ile seçime girdiği MHP'ye de teşekkür etti.
 
Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın bir diğer kanadı olan MHP'nin Genel Başkanı Sayın Bahçeli'ye ve MHP'nin tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Aynı şekilde merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun yadigârı Alperenlere teşekkür ediyorum. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun sandığa giderek demokratik hakkını kullanan her vatandaşıma teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak : Deutsche Welle Türkçe

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Tatil müzede güzel 607
İşte ZTK Çeyrek Final kuraları 591
Öfkeli ve hüzünlü şarkı sözler... 582
Fidanlar yeşil Bursa için topr... 574
Türkyılmaz'dan çocuklara buz p... 573
UNICEF'ten çocuklar için yardı... 569
Alışveriş çantaları Büyükşehir... 569
Okyanustan eve suyun serüveni 568
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv