Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

En keyifli festival...

07.09.2019 23:29 tarihinde yayınlandı 246 defa okundu 0 defa yorumlandı
En keyifli festival...
Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci günü coşku içinde geçiyor. Konserlerin yanı sıra gün boyu çeşitli aktivite ve atölye çalışmalarıyla keyifli anlar geçiren festivalciler de oldukça memnun. 
 
Nilüfer Belediyesi’nin “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla bu yıl beşincisini düzenlediği  Nilüfer Müzik Festivali, tüm coşkusuyla devam ediyor. Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenen festivale ilgi büyük oldu. 29 sanatçı ve grubun yer aldığı festivalin ikinci gününde düzenlenen çeşitli etkinlikler, katılanlara keyifli anlar yaşatıyor. Renkli aktivitelerin yanında atölye çalışmaları da müzik tutkunlarının farklı deneyimler yaşamalarına fırsat sunuyor. Alanda açılan stantlarda her türlü ihtiyaçlarını karşılayan katılımcılar, gün boyu yarışmalar ve konserler eşliğinde eğlenmeye devam ediyor. 

Festival alanında tanıtım amaçlı kurtulan stantlar da ilgi görüyor. Nilüfer Belediyesi Hizmet Birimi tarafından açılan atölyede de katılımcılar Brail alfabesiyle kabartma yazılarla kitap ayraçları hazırlıyor ve  ‘Hataları bul maketi’yle de farkındalık çalışması yapıyor.  Eşitlik Birimi de toplumsal cinsiyet üzerine çeşitli atölyeler düzenleyerek farkındalık çalışması yapıyor. 

Türkiye’nin dört bir yanından gelerek festivale katılanlar da oldukça memnun.  Nilüfer Belediyesi’ne  teşekkür eden müzik tutkunları, eğlence dolu anlar yaşadıklarını belirtti. Eğitim dönemi öncesinde festivalde moral depoladıklarını ifade eden gençler,  her yıl heyecanla Nilüfer Müzik Festivali’ni beklediklerini söyledi.  
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa’nın kültürel değeri; Gez... 214
BUÜ Tıp Fakültesi’ne kalp nakl... 196
Lider'i yenmek güzel oldu! 178
Valilikten meteorolojik uyarı! 173
Kazakistan'da Uçak düştü! 169
Belediyelerin İK zirvesi 166
BUSADER'den "Engelsiz Park" ya... 158
Destan Bursa’dan yazılıyor! 158
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv